PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Niesamowity Szklany Most Powstanie w Chinach

Niesamowity Szklany Most Powstanie w Chinach

Chiny lubią niesamowite budowle i przymierzają się do kolejnej. Chodzi konkretniej o szklany most, który ma znajdować się około 400 metrów nad ziemią!

Chiny kojarzone są głównie z masą fabryk, niskimi kosztami produkcji (i równie niskimi pensjami) czy z tandetnymi gadżetami i stertą podróbek. Jest to jednak kraj, który nie boi się inwestować w architekturę nowej generacji.


Ekspresy do Kawy

Przykładem na to może być projekt budowy całkowicie przeźroczystego szklanego mostu, który będzie znajdował się około 400 metrów nad ziemią. Jego długość wyniesie natomiast 370 metrów i pomieści jednocześnie 800 osób! Budowla ma powstać w prowincji Hunan.

Spacerek po takim moście może być niezapomnianym wrażeniem lub całkowitą traumą dla osób z lękiem wysokości, choć ci drudzy raczej nie odważą się tam wybrać.

Fani skrajnie ekstremalnych wrażeń, zawsze mogą się zdecydować na skok na bungee. Warto zaznaczyć, że będzie to najwyższe bungee na świecie, gdyż obecny rekord należy do Macau Tower, gdzie skacze się z wysokości 233 m.

Najwyższy Budynek Europy Powstanie w Alpach

Nie jestem zbyt wielkim fanem takich wysokości, ale z chęcią odwiedziłbym ten szklany most, gdyż wygląda na niesamowitą atrakcję turystyczną. A Wy co o tym sądzicie?

blog comments powered by Disqus
Niesamowity Szklany Most Powstanie w Chinach