PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Ciekawe Urządzenie 4w1 Dla Kierowców od Goclever

Ciekawe Urządzenie 4w1 Dla Kierowców od Goclever

GOCLEVER DRIVE YANOSIK to wielofunkcyjne urządzenie dla kierowców, które może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Nie kosztuje ono wcale fortuny. Więcej informacji w poniższym newsie.

Nowe technologie mogą bardzo przydać się kierowcom. Funkcjonalna nawigacja GPS zawsze doprowadzi nas do celu. Dzięki rejestratorowi możemy z kolei nagrywać naszą trasę i mieć twarde dowody w razie stłuczki czy drogowego sporu.

Ranking nawigacji samochodowych

A co jeśli dodać do tego obsługę karty Sim, system Android i aplikację, która ostrzega przed fotoradarami? Tak szeroka funkcjonalność jest możliwa, gdyż na rynek wchodzi wielofunkcyjne urządzenie GOCLEVER DRIVE YANOSIK.

Wspomniany sprzęt ma 5-calowy ekran dotykowy i działa w oparciu o system Android 4.4. Daje więc możliwość obsługi naszych ulubionych aplikacji. Potrafi również wyświetlać zapisane filmy.

Jest to urządzenie bardzo multimedialne, a dodatkowo może zastąpić nawet telefon - posiada wbudowane gniazdo SIM. Za płynność działania odpowiada dwurdzeniowy procesor Cortex A7 (1,3 GHz), wspierany 512 MB RAM. Pamięć wewnętrzna urządzenia to 8 GB - z możliwością rozbudowania poprzez kartę pamięci.

GOCLEVER DRIVE YANOSIK obsługuje GPS i A-GPS. Zawsze precyzyjnie wskaże nam drogę do celu. Po drodze unikniemy korków czy fotoradarów dzięki aplikacji YANOSIK. Całą trasę możemy również nagrać za pomocą szerokokątnego obiektywu, który rejestruje filmy HD. Jest też moduł Bluetooth 4.0 Low Energy, radio FM, port micro USB 2.0 OTG oraz 3,5 mm port audio. W zestawie mamy kabel USB, ładowarkę i uchwyt.

Wydaje się, że urządzenie o tylu funkcjonalnościach musi być drogie. Otóż, niekoniecznie. Za GOCLEVER DRIVE YANOSIK zapłacić trzeba 349 zł, co wydaje się ceną atrakcyjną, patrząc na zastosowanie sprzętu.

Śledźcie nasz portal, bo być może w przyszłości przetestujemy dla Was to urządzenie. Chcecie?

blog comments powered by Disqus
Ciekawe Urządzenie 4w1 Dla Kierowców od Goclever