PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Kolejne Smartfony myPhone w Biedronce

Kolejne Smartfony myPhone w Biedronce

Jeżeli smartfony myPhone trafiają do sieci sklepów Biedronka, to może to oznaczać tylko jedno - bardzo atrakcyjne ceny i bonusy. Tym razem w biedronce będzie można zakupić modele myPhone Infinity 3G/LTE.

Polski producent smartfonów myPhone kontynuuje współpracę z siecią sklepów Biedronka. Już od najbliższego poniedziałku - 29.06.2015r - będzie można zakupić za 649 zł zaawansowany smartfon myPhone Infinity.

Wspomniane urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach - 3G lub LTE. Obie oferują wyświetlacz o przekątnej 4.7” IPS OGS w rozdzielczości HD, 1GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej, tylne kamery SONY BSI z matrycą 8.0Mpx i możliwością nagrywania filmów Full HD 1080p oraz przednie szerokokątne kamery OmniVision 5.0Mpx.

Różnią się natomiast procesorem, który odpowiada za wydajność. Wersja 3G posiada chipset MT 6592M wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Octa Core Cortex-A7, taktowany z częstotliwością 1,4 GHz. Infinity LTE to natomiast układ MT6582 oraz MT6290M z procesorem Quad Core Cortex-A7 1,3GHz.

Patrząc na możliwości tych smartfonów, cena wynosząca 649 zł wydaje się być atrakcyjna, a to jeszcze nie koniec. Jeżeli zakupimy którąś z dwóch wersji, dodatkowo otrzymamy 25% zniżki na akcesoria z serii Infinity w sklepie internetowym myPhone.

blog comments powered by Disqus
Kolejne Smartfony myPhone w Biedronce