PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Laserowe Czy Tradycyjne - Które Projektory są Bardziej Opłacalne?

Laserowe Czy Tradycyjne - Które Projektory są Bardziej Opłacalne?

Jeżeli stoicie przed wyborem projektora, to koniecznie zwróćcie uwagę na technologie wykonania. W poniższym newsie przedstawimy Wam najnowsze badania i odpowiemy na pytanie, które projektory są bardziej opłacalne - laserowe czy tradycyjne?

Projektory to zwykle dość kosztowne urządzenia. Warto też zaznaczyć, że nie chodzi jedynie o jednorazowy wydatek. Można jednak wyszczególnić typy urządzeń, które są wyjątkowo opłacalne.

Casio XJ-V1 - Zobacz Test Świetnego Projektora!

Muzea, różne galerie, szkoły, uczelnie czy liczne eventy - w takich miejscach możemy spotkać projektory tradycyjne (lampowe), ale czy rzeczywiście to najlepsza i najtańsza w utrzymaniu opcja?

Okazuje się, że niekoniecznie. Firma Panasonic zleciła firmie badawczej ROI Team przeprowadzenie testów, z których ostatecznie wynikło, że całkowity koszt posiadania projektora laserowego jest o 11 proc. niższy niż w przypadku modeli z lampą.

To nie jedyne plusy. Tego typu projektor pozwala na redukcję emisji dwutlenku węgla o 26 proc. i osiąga wyższe o 22 proc. natężenie światła. Projekcja laserowa sprzyja też wynajmowaniu sprzętu wizyjnego - jest tu bowiem małe prawdopodobieństwo pojedynczej awarii.


Ekspresy do Kawy

Kontrola przed wynajmem może zostać skrócona i przeprowadzona na miejscu u klienta. Zmniejsza to więc koszty związane z transportem i przechowywaniem sprzętu. Sporo oszczędności na rzecz projektorów laserowych.

blog comments powered by Disqus
Laserowe Czy Tradycyjne - Które Projektory są Bardziej Opłacalne?