PODPOWIEDZI:

Pokaż Klasę na Wakacjach - Gadżety Dla Prawdziwych Mężczyzn

Pokaż Klasę na Wakacjach - Gadżety Dla Prawdziwych Mężczyzn

Jestem wielkim fanem elektroniki, ale są momenty, w których bardziej przyda się jej chwilowy brak. Może tak być na wakacjach. Mamy jednak dla Was propozycję pewnego gadżetu, który doda Wam klasy. Sprawdźcie poniższego newsa.

Wakacje praktycznie się już rozpoczęły. Pewnie sporo z Was planuje wyjazd w jakieś ciekawie miejsce. Moim zdaniem, jest to moment, by choć na chwilę odpuścić elektronikę i po prostu odpocząć. Warto jednak zaznaczyć, że bez elektroniki też można nabyć ciekawe gadżety.

Coraz powszechniejsze stają się smartwatche, ale czy na wakacjach są niezbędne? Śmiem twierdzić, że jest na odwrót. Co chwilę powiadomienia - tu o jakimś sms-ie, a za chwilę o mailu, który równie dobrze może być spamem.

Wakacje płyną jednak tak szybko, że warto mieć na ręce zegarek. Tym razem może on być tradycyjny, ale jakże elegancki. Wystarczy spojrzeć na Tissot Quickster Lugano, który doda każdemu mężczyźnie sporo klasy.

Omawiany model jest szwajcarskiego pochodzenia i wyróżnia się stylowym designem. Jego kolejnym plusem jest wytrzymałość. Można z nim żeglować, a nawet skakać na spadochronie. Wodoszczelna obudowa i szafirowe szkło zadba o to, by nic złego mu się nie stało.

Podczas wakacji sporo razy się przebieramy czy prezentujemy różne stroje. Tissot Quickster Lugano jest w kwestii dopasowania do naszego ubioru bardzo uniwersalny. Oferuje w zestawie trzy paski wykonane z  włókien syntetycznych typu NATO: granatowe w białe paski, białe w granatowe paski oraz całe granatowe. Wszystkie prezentują się znakomicie, zapewniają również wygodę i wytrzymałość. Czego chcieć więcej od zegarka?

Zestaw wakacyjnych gadżetów można uzupełnić o wodoszczelne futerały firmy Aquatik, które zadbają o bezpieczeństwo naszego smartfona czy o szkła do okularów z powłoką Blue Control, które zredukują problem nadmiernego promieniowania UV.

Elektronika potrafi być w obecnych czasach bardzo zaawansowana, ale nie da się ukryć, że czasem lepiej sprawdzają się tradycyjne i proste rozwiązania, które przy okazji potrafią się znakomicie prezentować - tak jak wspomniany wcześniej zegarek.

blog comments powered by Disqus
Pokaż Klasę na Wakacjach - Gadżety Dla Prawdziwych Mężczyzn