PODPOWIEDZI:

Coś Niesamowitego! Latająca Deska w Akcji

Coś Niesamowitego! Latająca Deska w Akcji

Wspaniale żyć w czasach, w których dawne wizje z filmów sci-fi stają się rzeczywistością. Potwierdza to pewna niesamowita deskolotka od Lexusa. Musicie to zobaczyć!

Pod koniec czerwca zainteresował mnie pewien filmik od Lexusa, który był zapowiedzią lewitującej deskorolki. Podchodziłem do tego tematu dość sceptycznie, ale okazuje się, że wspomniany gadżet może być istną rewolucją.

Wczoraj pojawił się bowiem dużo obszerniejszy filmik na temat tej deskolotki - bo tak owy sprzęt można w sumie nazwać. Nie będę się rozpisywał, zobaczcie po prostu sami:

Kojarzycie film "Powrót do przyszłości"? Gdy oglądałem go jako dzieciak marzyłem o latającej desce głównego bohatera. Wygląda więc na to, że owe marzenia mogę kiedyś spełnić za sprawą nowych technologii.

Warto zaznaczyć, że hoverboard Lexusa wykorzystuje chłodzone ciekłym azotem nadprzewodniki i magnesy. Może lewitować nawet nad wodą!

To jednak nie koniec ciekawostek. Matką-firmą Lexusa jest Toyota i nie ukrywa ona, że zamierza wprowadzić podobną technologię do samochodów! Lewitujące auta? Chyba mamy jednak farta, że żyjemy w tych czasach.

blog comments powered by Disqus
Coś Niesamowitego! Latająca Deska w Akcji