PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Galaxy S6 edge+ i Galaxy Note 5 Zaprezentowane!

Galaxy S6 edge+ i Galaxy Note 5 Zaprezentowane!

Stało się! Nowe smartfony Samsunga, czyli Galaxy S6 edge+ i Galaxy Note 5 zostały zaprezentowane. Trzeba przyznać, że ich wygląd i specyfikacja robią wrażenie. Szczegóły w poniższym newsie.

Plotki o zmianie planów wydawniczych Samsunga stały się właśnie rzeczywistością. Galaxy S7 na razie nie będzie, ale na rynek wchodzi Galaxy S6 edge+ i Galaxy Note 5, tym samym wyprzedzając premiery czołowych urządzeń mobilnych od Apple, czyli najpoważniejszego konkurenta dla koreańskiego giganta.

Przechodząc do samych urządzeń, to mają one kilka wspólnych cech. Mamy tu do czynienia z ekranami Quad HD Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1440 (518ppi) i przekątnej wynoszącej 5,7 cala. W przypadku S6 Edge+, wyświetlacz jest oczywiście zakrzywiony przy krawędziach bocznych.

Co takie zakrzywienie nam daje? Przede wszystkim błyskawiczny dostęp do ulubionych aplikacji czy kontaktów.

Smartfony łączy także 4GB RAM (LPDDR4), popularny system Android 5.1 (Lollipop), tylni aparat 16MP OIS (F1.9), przedni 5MP (F1.9) czy pojemna bateria 3 000 mAh, która gwarantuje bezprzewodowe ładowanie kompatybilne z WPC i PMA.

Galaxy Note 5 idealnie radzi sobie z wielozadaniowością i może stać się efektywnym narzędziem pracy. Rysik S Pen 5. generacji ma jeszcze szersze możliwości i zastosowanie.

Warto także wspomnieć o ciekawej usłudze płatniczej Samsung Pay. Ma być zabezpieczona przez Samsung KNOX, weryfikację odcisków palców i cyfrowe tokeny.

Poniżej znajdziecie pełne specyfikacje obu smartfonów:

blog comments powered by Disqus
Galaxy S6 edge+ i Galaxy Note 5 Zaprezentowane!