PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Nokia 222 Dual SIM - Praktyczny Telefon za Grosze

Nokia 222 Dual SIM - Praktyczny Telefon za Grosze

Jeżeli tęsknicie za praktycznymi telefonami komórkowymi z bardzo żywotnymi bateriami, to musicie poznać model Nokia 222 Dual SIM, który w październiku wchodzi na nasz rynek.

Nokia 222 Dual SIM już na samym początku zaskakuje prostotą obsługi. Nie trzeba być tu znawcą nowych technologii, by bez trudu poradzić sobie z omawianym sprzętem.

Wyświetlacz QVGA ma przekątną wynoszącą 2,2". Jak sama nazwa wskazuje, mamy do dyspozycji przydatny tryb Dual Sim. Telefon nie potrzebuje większej dawki energii do wykonywania swoich zadań, więc bateria o pojemności1100mAh w trybie czuwania może starczyć nawet na kilka tygodni. Zdjęcia zrobimy natomiast aparatem 2 MP.

Oprócz podstawowej funkcjonalności, Nokia 222 Dual Sim daje pełen zakres mobilnej komunikacji. Mamy tu dostęp do internetu, przeglądarkę Opera Mini, popularne aplikacje GroupMe by Skype, Facebook, Messenger oraz Twitter, czy szybkie udostępnianie multimediów dzięki funkcji SLAM.

Trzeba przyznać, że omawiany telefon oferuje całkiem sporo, szczególnie że kosztuje zaledwie 159 zł. Na naszym rynku pojawi się już w październiku. Dostępne wersje kolorystyczne to czarna i biała.

blog comments powered by Disqus
Nokia 222 Dual SIM - Praktyczny Telefon za Grosze