Alcatel na IFA 2015 - Nowoczesne Urządzenia Mobilne

Alcatel na IFA 2015 - Nowoczesne Urządzenia Mobilne

Kolejna firma zaprezentowała swoje urządzenia mobilne na targach IFA 2015. Tym razem jest to Alcatel, który ma stylowe oraz wytrzymałe smartfony, nietuzinkowy smartwatch i pewien innowacyjny tablet.

Alcatel najwięcej nowości wprowadził w kwestii smartfonów. Na pierwszy plan wysuwa się model Alcatel GO PLAY, który jest urządzeniem niezwykle wytrzymałym - IP67. Ma on aż osiem wersji kolorystycznych, a jego bateria w trybie czuwania ma podobno wytrzymywać nawet do 20 dni!

Kolejny nowym smartfonem jest modny Alcatel POP STAR. Czemu modny? Do urządzenia możemy dobrać wiele wymiennych obudów z szalonymi kolorami i wzorami. POP STAR dostępny jest w wariancie 3G+ lub 4G.


Dlaczego warto kupić Monitor dla Gracza?

Towarzyszy mu także model POP UP ze świetny ekranem IPS HD. Posiada łączność 4G LTE czy zaawansowany aparat 13 mpix.

Kto kolejny? Wytrzymały i funkcjonalny smartwatch GO WATCH, który będzie naszym "drugim ekranem smartfona". Może on współpracować z urządzeniami opartymi o system Andoird lub iOS. Jest odporny na wstrząsy, wodę i kurz.

Nowa Kolekcja Zegarków Moto 360 na IFA 2015

Na deser mamy coś niezwykłego. Mowa o innowacyjnym tablecie ONETOUCH Xess. Ma on aż 17,3 calowy ekran, znakomite głośniki JBL czy podstawę z uchwytem. Sprawdzi się zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Targi IFA 2015 wciąż się rozkręcają, więc śledźcie nas na bieżąco, by najszybciej dowiadywać się o nowym sprzęcie.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more