PODPOWIEDZI:
Telefony i powerbanki w Promocji

Alcatel na IFA 2015 - Nowoczesne Urządzenia Mobilne

Alcatel na IFA 2015 - Nowoczesne Urządzenia Mobilne

Kolejna firma zaprezentowała swoje urządzenia mobilne na targach IFA 2015. Tym razem jest to Alcatel, który ma stylowe oraz wytrzymałe smartfony, nietuzinkowy smartwatch i pewien innowacyjny tablet.

Alcatel najwięcej nowości wprowadził w kwestii smartfonów. Na pierwszy plan wysuwa się model Alcatel GO PLAY, który jest urządzeniem niezwykle wytrzymałym - IP67. Ma on aż osiem wersji kolorystycznych, a jego bateria w trybie czuwania ma podobno wytrzymywać nawet do 20 dni!

Kolejny nowym smartfonem jest modny Alcatel POP STAR. Czemu modny? Do urządzenia możemy dobrać wiele wymiennych obudów z szalonymi kolorami i wzorami. POP STAR dostępny jest w wariancie 3G+ lub 4G.


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Towarzyszy mu także model POP UP ze świetny ekranem IPS HD. Posiada łączność 4G LTE czy zaawansowany aparat 13 mpix.

Kto kolejny? Wytrzymały i funkcjonalny smartwatch GO WATCH, który będzie naszym "drugim ekranem smartfona". Może on współpracować z urządzeniami opartymi o system Andoird lub iOS. Jest odporny na wstrząsy, wodę i kurz.

Nowa Kolekcja Zegarków Moto 360 na IFA 2015

Na deser mamy coś niezwykłego. Mowa o innowacyjnym tablecie ONETOUCH Xess. Ma on aż 17,3 calowy ekran, znakomite głośniki JBL czy podstawę z uchwytem. Sprawdzi się zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Targi IFA 2015 wciąż się rozkręcają, więc śledźcie nas na bieżąco, by najszybciej dowiadywać się o nowym sprzęcie.

blog comments powered by Disqus
Alcatel na IFA 2015 - Nowoczesne Urządzenia Mobilne