PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Dobre i tanie suszarki do włosów do 100 zł |TOP 7|

Olympus - aktualizacja firmware'u do aparatów PEN

Olympus - aktualizacja firmware'u do aparatów PEN

Olympus wprowadzając nową aktualizację firmware'u udoskonali działanie swojej serii aparatów fotograficznych PEN. Aktualizacja przyspiesza działanie autofocusa przy fotografowaniu i filmowaniu. Nowy firmware będzie dostępny do pobrania ze stron internetowych Olympus już 22 kwietnia 2010, od godziny 3:00 rano.

e-p1-people

Użytkownicy będą mogli korzystać z wyższej prędkości autofocusa przy fotografowaniu wszystkimi aparatami Olympus PEN - E-P1, E-P2 oraz E-PL1. Ponadto w przypadku aparatów E-P1 oraz E-P2, aktualizacja przyczynia się też do szybszego działania ciągłego, śledzącego autofocusa w trybie filmowania, dzięki czemu staje się on tak precyzyjny, jak w nowym modelu E-PL1.

Wprowadzone udoskonalenia sprawiają, że wszystkie trzy aparaty fotograficzne mogą w pełni wykorzystywać nową, opracowaną przez Olympus konstrukcję obiektywów "MSC" (Movie and Still Compatible – Kompatybilność z filmowaniem i fotografowaniem), która zapewnia szybkie, płynne i ciche działanie autofocusa, czego najlepszym przykładem jest praca obiektywów M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm 1:4.0-5.6 oraz M.ZUIKO DIGITAL ED 9-18mm 1:4.0-5.6.

Co więcej, aktualizacja pozwala użytkownikom aparatów E-P2 oraz E-PL1 wyświetlać menu i zarejestrowane obrazy na ekranie LCD, również wtedy, gdy do aparatu dołączony jest elektroniczny celownik VF-2.

olympus_pen_ep

Aby przeprowadzić aktualizację, należy pobrać z Internetu narzędzie Firmware Updater Tool, zainstalować je na komputerze, podłączyć aparat fotograficzny kablem USB do komputera i postępować stosownie do instrukcji, które będą pojawiały się na ekranie.

Narzędzie aktualizacji cyfrowych aparatów fotograficznych Olympus można pobrać pod adresem:

blog comments powered by Disqus
Olympus - aktualizacja firmware'u do aparatów PEN
Autor: Jacek Furtak