PODPOWIEDZI:

Huawei Mate S - Pierwszy na Świecie Smartfon z Force Touch

Huawei Mate S - Pierwszy na Świecie Smartfon z Force Touch

Huawei Mate S to pierwszy na świecie smartfon z funkcją Force Touch, która dokonuje pomiaru nacisku na ekran, dzięki niej możesz powiększyć zdjęcie albo zważyć drobne elementy. Zapraszamy do oglądania i zapoznania się bliżej z tym modelem.

Huawei Mate S został wyposażony w 5,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości full HD 1080 x 1920 pikseli, a także 8-rdzeniowy procesor Hisilicon Kirin 935, wpierany przez 3 GB pamięci RAM.

Opcjonalnie możemy wybrać 3264 lub 128 GB miejsca na nasze dane. Producent nie zapomniał także o Wi-Fi  b/g/n i łączności Bluetooth 4.0. System operacyjny to Android 5.1 z nakładką Emotion UI 3.1.

Przednia kamera to 8 Megapikseli, tylni aparat fotograficzny to 13 Mpix z OIS, dodatkowo został on zaopatrzony w optyczną stabilizację obrazu. Bateria ma pojemność 2700 mAh.

A co z nowościami? Ta bestia wydajności je posiada. Chodzi przede wszystkim o technologię Force Touch, która sprawia, że ekran jest wrażliwy na siłę nacisku i może np. bardzo skutecznie przybliżyć dany fragment ekranu.

Smartfon może też pełnić funkcję kieszonkowej wagi dla niewielkich przedmiotów. Ciekawe, czy będzie to innowacja, która przekona użytkowników, czy tylko mało znacząca ciekawostka?

blog comments powered by Disqus
Huawei Mate S - Pierwszy na Świecie Smartfon z Force Touch