PODPOWIEDZI:

Finał Turnieju Genesis CUP - Znamy Dwie Najlepsze Drużyny

Finał Turnieju Genesis CUP - Znamy Dwie Najlepsze Drużyny

Turniej Genesis CUP obfitował już w wiele zaciętych meczy. Wyłonione zostały już dwie najlepsze drużyny, które zmierzą się w wielkim finale na targach PGA 2015.

Lada moment zaczną się targi PGA 2015, a wraz z nimi finał Turnieju Genesis CUP, który organizujemy razem z firmą Natec.

Zobacz relację z targów PGA 2015

Finałowa rozgrywka rozpocznie się już 17 października o godzinie 14 na stoisku Natec Genesis. Dotyczy on oczywiście gry CS:GO i zostanie przeprowadzony w systemie BO3.

Poniżej dwie najlepsze drużyny, które zmierzą się ze sobą w finale:

W składzie: Gieku, nexz, eNiksx, Sasor, rosst.
 

W składzie: KubiK, LTN, Snatchie, Nexo, gab

Warto zaznaczyć, że drużyna 31337 eSports w pierwszej rundzie wyeliminowała nas, czyli ekipę Videotesty. Oczywiście żalu o to nie mamy i obu drużynom życzymy dobrego meczu ;)

Relację z PGA 2015 znajdziesz też na naszym profilu Facebook

Jeżeli będziecie na PGA 2015 i chcecie zobaczyć ten finał, to zapraszamy na stanowisko Natec Genesis nr. 15 w hali wystawców 7a.

Dla widzów przewidziane są ciekawe konkursy. Jeżeli na PGa nie zawitacie to nic straconego - ostatni mecz turnieju obejrzycie na kanale twitch.tv/videotesty.

Zwycięska drużyna otrzyma czek o wartości 1000 zł, który wręczony zostanie przez naszego redaktora, a konkretniej Szakala.

blog comments powered by Disqus
Finał Turnieju Genesis CUP - Znamy Dwie Najlepsze Drużyny