PODPOWIEDZI:

Propozycja Prezentów na Święta od Firmy Logitech!

Propozycja Prezentów na Święta od Firmy Logitech!

W związku ze zbliżającymi się Świętami firma Logitech przygotowała krótki poradnik z najciekawszymi produktami, które idealnie sprawdzą się jako prezenty pod choinkę.

Święta to szczególny okres dla każdego. Firma Logitech nie mogła zapomnieć o swoich fanach i postanowiła pomóc im w wyborze prezentów na tą specjalną okazję. 

K400 Plus to połączenie klawiatury i touchpada, pozwala ona oglądać filmy, przeglądać strony internetowe i czatować ze znajomymi bez konieczności wstawania z kanapy. Zasięg bezprzewodowy klawiatury wynosi 10 metrów, co zapewnia nieprzerwany dostęp do ulubionej rozrywki z komputera na ekranie telewizora.

Klawiatury w świetnych cenach, dla każdego!!!

Natomiast kierownica G29 została zaprojektowana pod kątem najnowszych gier dla konsoli PlayStation4, PlayStation3 i komputerów PC. Cechuje się realnym siłowym sprzężeniem zwrotnym, dzięki któremu poczujesz każdy zakręt i poślizg. 

Szukasz prezentów na święta? Zobacz nasze propozycje!

Słuchawki to świetny prezent na gwiazdkę Logitech G633 Artemis Spectrum zostały wyposażone w membrany audio Pro-G, które zapewniają niesamowity dźwięk przestrzenny. Odsuwany mikrofon z wysięgnikiem i funkcją niwelacji szumów gwarantuje krystalicznie czystą komunikację. 
 

Oczywiście to tylko nieliczne z prezentów, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami firmy Logitech!

blog comments powered by Disqus
Propozycja Prezentów na Święta od Firmy Logitech!