PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Inspire 1 v2.0 - Ulepszona Wersja Drona od Firmy DJI!

  • Dodano: 2 lata, 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 1149
  • Ocena: (0) (0)
Inspire 1 v2.0 - Ulepszona Wersja Drona od Firmy DJI!

Firma DJI, ceniony międzynarodowy producent dronów i sprzętu do nagrywania, wprowadza do oferty nowy model Inspire 1 v2.0. Po szczegóły zapraszamy poniżej.

Inspire 1 v2.0, jak każdy flagowy model DJI, jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka, dzięki systemowi antenowemu ready-to-fly. 

Jego niezawodność gwarantują optymalnie zestrojone śruby napędzające śmigła. To najważniejszy element każdego drona, dający komfort lotu w każdych warunkach. Mniejsze tarcie elementów układu napędowego to także dłuższa żywotność urządzenia i więcej wylatanych godzin w powietrzu

Drony w rewelacyjnych cenach!

W centralnej części drona, między lądownikami znajdziemy podczepioną kamerę 4K ze stabilizatorem Zenmuse X3, pozwalającą nagrywać wysokiej jakości filmy nawet z bardzo dużej wysokości. Producent umożliwił także strumieniowanie nagrania w jakości HD w czasie rzeczywistym.

Sprawdź te tanie drony!

Podgląd zapisu z kamery możemy obserwować na tablecie lub smartfonie zamontowanym na dedykowanym kontrolerze dołączonym do zestawu. W pudełku znajdziemy także trzy stabilizatory typu gimbal, których można używać wraz z kamerą.  

Cena  modelu Inspire v2.0 wynosi 14 599 zł brutto. To naprawdę świetny sprzęt dla wymagających!

blog comments powered by Disqus
more
Inspire 1 v2.0 - Ulepszona Wersja Drona od Firmy DJI!