PODPOWIEDZI:

Pięć Różnorodnych Monitorów od Firmy Philips

Pięć Różnorodnych Monitorów od Firmy Philips

Producenci monitorów wciąż zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami, a na rynku nie brakuje modeli zarówno z podstawowymi funkcjami, jak i wyposażonych w zaawansowane technologie. Firma Philips przedstawia 5 monitorów do różnych zastosowań. Szczegóły poniżej.

Zróżnicowanie monitorów na sklepowej półce jest coraz większe, a na znaczeniu zyskują usprawnienia techniczne, ale także design. Przed dokonaniem wyboru ważne jest precyzyjne określenie swoich oczekiwań. Jeśli wiemy, jaka jest specyfika naszej pracy z ekranem, jak wysoko cenimy sobie czynniki tj. produktywność, wykończenie zewnętrzne czy wpływ monitora na zdrowie

Philips 275C5QHSGW jest monitorem odpowiednim dla osób ceniących nowoczesny design połączony z innowacyjną technologią. 27-calowy monitor z podstawą Ambiglow pozwala emitować światło wokół podstawy, które synchronizuje się z treściami wyświetlanymi na monitorze

W poszukiwaniu najwyższej jakości obrazu warto zwrócić uwagę na model Philips BDM3275UP. 32-calowy monitor wyświetla obraz w rozdzielczości 3840 x 2160 i maksymalnej jasności 350 cd/m². Matryca AH-IPS gwarantuje wierne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia - 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Wymaganiom użytkowników szukających obrazu na większą skalę sprosta model Philips BDM4065UC. 40-calowy monitor o rozdzielczości Ultra HD (4K) wyposażono w matrycę VA z 8-bitową głębią koloru. Dzięki zastosowaniu czterokrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu do Full HD użytkownicy mogą cieszyć się szczegółowym obrazem o wysokim poziomie ostrości. 

Modelem wartym uwagi użytkowników, szukających nowoczesnej technologii harmonizującej ze zdrowiem i środowiskiem, jest Philips 277E6EDAD. Zastosowana w nim technologia SoftBlue pozwala wyeliminować emisję światła niebieskiego o szkodliwych dla wzroku falach, w efekcie zmniejszając zmęczenie oczu, przy zachowaniu jakości i intensywności kolorów. 

Ranking monitorów

Użytkowników, którzy dążą do zwiększenia produktywności pracy z pewnością zainteresuje model Philips BDM3490UC, czyli 34-calowy zakrzywiony monitor o rozdzielczości UltraWide Quad HD (3440 x 1440). Matryca AH-IPS odwzorowuje 99% przestrzeni barw RGB, a dzięki MultiView ekran może równolegle wyświetlać obraz z kilku źródeł.

blog comments powered by Disqus
Pięć Różnorodnych Monitorów od Firmy Philips