PODPOWIEDZI:

Lenovo YOGA 900 - Nootebok Nie z Tej Ziemi!

Lenovo YOGA 900 - Nootebok Nie z Tej Ziemi!

Lenovo YOGA 900 to niesamowity notebook o innowacyjnej konstrukcji i znakomitej specyfikacji. Jeżeli chcecie bliżej poznać ten sprzęt, to koniecznie zajrzyjcie do poniższego newsa, w którym przedstawię Wam jego główne cechy.

Lenovo YOGA 900 jest notebookiem bardzo smukłym i lekkim, który jednocześnie ma niezwykle szerokie możliwości. Dzięki innowacyjnej konstrukcji (zawias otwierany w zakresie 360 stopni), możemy użytkować sprzęt na cztery różne sposoby - laptop, podstawka, namiot lub tablet. Yoga 900 sama reaguje na dane położenie i dostosowuje się do niego.

Ekran urządzenia jest dotykowy i ma przekątną wynoszącą 13,3-cala. Rozdzielczość kształtuje się na poziomie QHD+ (3200x1800 pikseli). Rewelacyjne głośniki marki JBL zapewnią z kolei dźwięk przestrzenny wysokiej jakości.

Zobacz najlepsze rankingi notebooków!

Jeżeli chodzi o wydajność, to mamy mocny procesor Intel Core i7 szóstej generacji, który korzysta z aż 16 GB pamięci RAM DDR3. Jest też szybki dysk SSD - zależnie od konfiguracji może mieć 256 lub 512 GB.

A co ze złączami? Mamy tu dwa porty USB 3.0,  jeden USB-C 3.0 z funkcją wyświetlania wideo oraz jeden port USB 2.0. Jest również czytnik kart pamięci 4-w-1 (SD, MMC, SDXC, SDHC) oraz gniazdo combo jack. Kolejną zaletą jest moduł moduł WiFi 2 x 802.11.

Wracając jeszcze do innowacyjnej konstrukcji urządzenia, warto wspomnieć o specjalnych zawiasach, które przypominają bransolety zegarka. Umożliwiają łatwe, stabilne i szybkie obracanie ekranu o 360stopni, gdyż mechanizm ten składa się z aż 813elementów aluminiowo-stalowych!

Lenovo YOGA 900 dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: pomarańczowym, szampańskiego złota oraz platynowego srebra w cenie od 4749 zł.

blog comments powered by Disqus
Lenovo YOGA 900 - Nootebok Nie z Tej Ziemi!