PODPOWIEDZI:

Mobilna Klasa Premium - Samsung Galaxy S7 Edge

Mobilna Klasa Premium - Samsung Galaxy S7 Edge

Smartfon to nie tylko krzem, szkło i aluminium. To prawda podzespoły są bardzo ważne, bo są podstawą, bazą na której można budować unikalne możliwości urządzenia. Ale to nie wszystko. Ważny jest też nowoczesny, otwarty system operacyjny, który pozwoli zarówno producentowi telefonu jak i twórcom oprogramowania poszerzać jego możliwości. Ważny jest też ekosystem – zarówno ten zintegrowany w ramach marki, jak i szeroki, pozwalający na łączenie wielu produktów różnych producentów dzięki standardom, protokołom takim jak LTE, WiFi, Bluetooth, NFC czy DLNA.

artykuł partnerski 


Samsung Galaxy S7 edge to przykład połączenia nowoczesnego designu i myśli technicznej. Dwustronnie wygięty ekran wciąż zadziwia, choć to już przecież trzeci smartfon Samsunga wyposażony w to unikalne na mobilnym rynku rozwiązanie. Technologia Super Amoled, w której został wykonany zapewnia najwyższy kontrast i najlepsze odwzorowanie kolorów, co potwierdzają zaawansowane testy i pomiary specjalistów z DisplayMate. Umożliwiła też stworzenie nowatorskiego, energooszczędnego systemu prezentowania podstawowych informacji Always On Display.

Samsung Galaxy S7 edge

Sprawdź aktualną cenę Galaxy S7 Edge >>

Wyróżniający się na tle innych urządzeń aparat z matrycą Dual Pixel zapewniającą wyjątkową precyzję i szybkość pracy autofokusa, wraz z bardzo jasnym obiektywem F1,7 to spełnione marzenie mobilnego fotografa, którego nie powstrzymają już trudne warunki oświetleniowe.  

Samsung Galaxy S7 edge

Do tego pojemna bateria, którą szybko naładujemy (także bezprzewodowo) oraz powracające w tym stylowym modelu odporność na wodę i kurz, a także obsługa kart microSD. To wyjątkowo mocne atuty nowego flagowca Samsunga. Za najwyższą wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor i 4GB RAM. 

Samsung Galaxy S7 edge

To wszystko to właśnie ta idealna baza technologiczna, za której pracę odpowiada system Android 6.0.1 wraz z unowocześnioną i odchudzoną autorską nakładką TouchWiz poszerzającą możliwości smartfona miedzy innymi o funkcje dzielenia ekranu, obsługę wygiętych jego części, GameLauncher poprawiający wydajność mobilnych gier czy zapewniającą najwyższe bezpieczeństwo danych nakładkę KNOX. 

Samsung Galaxy S7 edge

Galaxy S7 edge to także część ekosystemu Samsung – wraz z goglami Gear VR stworzonymi przy współpracy firmy Oculus i kamerą Gear 360. Wszystko to pozwala wkroczyć do świata trójwymiarowej wirtualnej rzeczywistości.

Samsung Galaxy S7 edge

Dzięki słuchawkom i głośnikom z serii Level PRO zapewnia najwyższe muzyczne wrażenia odtwarzanego dźwięku UHQ. Z inteligentnymi zegarkami Gear S2 pozwala monitorować funkcje organizmu i wspomagać trening sportowy. A po połączeniu z telewizorami SUHD SmartTV staje się bezprzewodowym, domowym centrum rozrywki. Czy można chcieć więcej?

blog comments powered by Disqus
Mobilna Klasa Premium - Samsung Galaxy S7 Edge