PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Dominacja Sony Na E3 - Zobacz Czym Zaskoczyli!

Dominacja Sony Na E3 - Zobacz Czym Zaskoczyli!

Wielka dominacja Sony na tegorocznych targach E3. Zaprezentowali wiele ciekawych nowości m. in. Detroit: Become Human czy Spider-Man. Po raz kolejny pokazali swoją siłę.

Konferencja Sony rozpoczęła się w nocy o godzinie 3:00 (czasu polskiego), po mimo późnej godziny warto było zobaczyć czym Sony uwiodło wszystkich graczy. Jako jedyna marka skupili się na prezentowaniu, jeden po drugim, Trailerów i zapowiedzi.

Nowości

GOD OF WAR (PS4)

Początek konferencji rozpoczął się od zaprezentowania rozgrywki z nowej części God of War. Bohaterem ponownie jest Kratos, który tym razem walczy z mitologicznymi stworami i wielkimi bóstwami. Co najważniejsze, kratos ma rodzinę. 

Resident Evil 7

Wielkim zaskoczeniem było oczywiście zaprezentowane RE 7. Trailer na samym początku wygląda jak Horror z widokiem pierwszoosobowym, co już na wstępie odrzuca myśli o nowym Resident Evil. Ważnym aspektem jest iż całą grę będziemy mogli przejść używając gogli PlayStation VR. Premiera przewidziana jest na 24 stycznia 2017 roku. 

Days Gone

Czyli nowa gra dla miłośników zombie. Akcja rozgrywana jest z trzeciej osoby, a rozgrywka jest bardzo dynamiczna i nie przewidywalna. Czy Days gone przełamie złą passę ostatnich gier typu zombie? Zobaczymy już za jakiś czas. 

Fifa 16 w dobrej cenie!

Death Stranding

Nowy Silent Hill czy zupełnie coś nowego? Hideo Kojima zaprezentowało krótki trailer po którym tak na prawdę nie jesteśmy w stanie powiedzieć na czym będzie polegała gra. Czy tajemniczość i aktor Norman Reedus zaskoczą nas w dniu premiery?

Crash Bandicoot (PS4)

To już oficjalne! Sony wraz z marką Crush - Activision stworzą remastery platformówkowej serii Crash Bandicoot, lecz będą to zupełnie nowe produkcje, które przyniosą pełno pozytywnych emocji i wspomnień z dzieciństwa. Zbyt dużo informacji nie ujawniono, ale z pewnością każdy czeka na premierę. 

Spider-Man (PS4)

Ciekawym zaskoczeniem tegorocznej konferencji Sony jest nowa produkcja od Insomniac Games, a mowa o Spider-Man. Ukazany trailer jest dość imponujący, a styl rozgrywki bardzo ciekawy. Oby Spider-Man był tak samo dobry jak Batman. 

Call of Duty: Infinite Warfare

Activison zaprezentowało 6-minutowy gameplay z rozgrywki, który pokazuje walkę w kosmosie gdzie wcielamy w bohatera który steruje myśliwcem. Nie zabrakło również walki na pokładzie statku gdzie nie ma grawitacji. W końcówce filmu pokazano także zwiastun Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Czy Call Of Duty zdobędzie serca graczy tym posunięciem? 


To nie wszystko! Sony zaprezentowało również nową odsłonę Final Fantasy XV, która będzie umożliwiała rozgrywkę także posiadaczy gogli VR, a nowe zapowiedziane LEGO Star Wars: The Force Awakens jest już dostępne do przetestowania w wersji DEMO na PlayStation 4.

Detroit: Become Human

To nowość od studio Quantic Dream. Przedstawili oni bardzo imponujący i poruszający zwiastun, który przedstawia fragment rozgrywki głównego bohatera - Androida Connora z policji. Twórcy chwalą się iż na bardzo wiele sposobów będzie można przejść grę, a każda decyzja będzie miała wpływ na dalsze losy. 


Nie masz jeszcze PS 4? Sprawdź najlepsze oferty!

blog comments powered by Disqus
Dominacja Sony Na E3 - Zobacz Czym Zaskoczyli!