PODPOWIEDZI:

Zowie CAMADE - Kabel Myszki Już Ci Nie Przeszkodzi!

Zowie CAMADE - Kabel Myszki Już Ci Nie Przeszkodzi!

Zowie CAMADE to bardzo ciekawe akcesorium, które pomaga w organizacji kabla myszki. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów dotyczących tego urządzenia.

ZOWIE brand by BenQ wprowadza właśnie na rynek odświeżoną wersję akcesorium Zowie CAMADE. Najprościej nazywając to urządzenie, jest to stojak na kabel naszej myszki.

W czym ma pomóc? Przede wszystkim zapobiega plątaniu się kabla czy zahaczaniu nim o inne urządzenia. W efekcie podnosi to komfort i precyzję wirtualnej rozgrywki. Osobiście sam użytkuję poprzednią wersję i muszę przyznać, że jest to bardzo przydatne. Wcześniej kabel mojej myszki zaczepiał o tylną krawędź biurka i niejednokrotnie przeszkadzał tym podczas gry.

Sprężyna w Zowie CAMADE jest regulowana (jej długość). Można dzięki temu szybko dostosować długość kabla dostępnego. Zacisk pasuje natomiast do wielu różnych grubości kabla myszki.

Gwarancja na omawiane akcesorium to 24 miesiące. Cena wynosi 115 zł. Mogłoby być taniej, ale już Wy zdecydujcie, czy opłaca Wam się kupić ten ciekawy sprzęt.

blog comments powered by Disqus
Zowie CAMADE - Kabel Myszki Już Ci Nie Przeszkodzi!