PODPOWIEDZI:

Znamy Datę Premiery iPhone’a 7!

Znamy Datę Premiery iPhone’a 7!

Od początku roku wiele się mówi na temat najnowszego smartfona z logiem nadgryzionego jabłuszka na pleckach. Poznaliśmy już kilka znaczących dość szczegółów na temat siódmego flagowca od Apple, ale nie mieliśmy okazji poznać jego daty premiery… aż do teraz! Jak sądzicie, kiedy przyjdzie nam ujrzeć owoc starań ostatnich miesięcy giganta z Cupertino? Zapraszam!

W ostatnich miesiącach dużo mówiło się na temat Note’a 7 od Samsunga, ale również iPhone’a … również z siódemką w nazwie. Czego się dowiedzieliśmy w ciągu tego czasu? Z pewnością tego, że nowa słuchawka od Apple będzie jeszcze bardziej “odchudzona”, zostanie pozbawiona portu Jack 3.5 mm oraz tego, że pojawi się w dwóch wariantach - iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus/Pro. Nazewnictwo ostatniego wariantu nie jest jeszcze do końca pewne. Cóż, nie pozostało zbyt wiele czasu, więc ta wątpliwość zostanie niebawem rozwiana.

Chcesz kupić najnowszego iPhone'a? Koniecznie zerknij na tę ofertę!

iPhone 7 Tył
 

To co jeszcze wiemy o obu wariantach modelu iPhone 7, to przekątna ich matryc, która wynosić ma kolejno 4.7 oraz 5.5 - cala. Trzeba przyznać, że w stosunku do poprzednich odsłon wiele się raczej nie zmieniło. To było jednak do całkowitego przewidzenia, bowiem pojawiły się głosy, jakoby mianem “rewolucyjnego” będzie można ochrzcić kolejny model - iPhone 8. Z innych ciekawostek na temat iPhone’a 7 Plus/Pro wiadomo, że ten będzie wyposażony w “smart connector”, czyli element znany nam chociażby z iPad-ów.


iPhone 7 plecki

Masz numer na kartę i nie wiesz co zrobić? Nasz najnowszy materiał Ci w tym pomoże!

Czy jest coś jeszcze? Oczywiście. Obydwa warianty iPhone’a mają różnić się od siebie poprzez zamieszczenie przez producenta dwóch różnych matryc aparatu głównego. Model podstawowy będzie wyposażony w jeden pojedynczy obiektyw z optyczną stabilizacją obrazu, zaś wariant z “plusem”, pojawi się z dwoma obiektywami, co w ostatnim czasie stało się popularnym rozwiązaniem. Co jeszcze wiadomo? Nie ulega większym wątpliwością, jakoby iPhone 7 miał pojawić się z 2 GB RAM-u, zaś model iPhone 7 Plus/Pro z 3 GB RAM-u. Nie jest to zbyt wiele, ale iOS to nie Android i do płynnej pracy nie potrzebuje niebotycznej ilości wolnej pamięci operacyjnej!


iPhone 7 obiektyw


Ekspresy do Kawy


Dobrze, powiedzieliśmy już czego możemy się spodziewać po nowym iPhonie. Pytanie, tylko kiedy on się pojawi? Wg doniesień samego Evana Blassa, smartfon pojawi się we wrześniu między 12 a 18 - tym. Weekend raczej odpada, zaś piątek 16-ego mógłby być tą konkretną datą. Apple już wielokrotnie prezentował swoje nowe dzieła tego właśnie dnia, zatem nie byłoby to zaskoczeniem, gdyby tak się właśnie stało. Nie sądzicie? Wypowiedzcie się na ten temat w komentarzach poniżej materiału! ;)

blog comments powered by Disqus
Znamy Datę Premiery iPhone’a 7!