PODPOWIEDZI:

Na Horyzoncie Pojawia się Nowa Xperia!

Na Horyzoncie Pojawia się Nowa Xperia!

W tym roku czeka nas kilka interesujących premier. Do takowych z pewnością można zaliczyć premierę Samsunga Galaxy Note 7, jak i iPhone’a 7. Do tego grona będzie można zaliczyć jeszcze jeden smartfon, który pochodzi z kraju kwitnącej wiśni! Czy Sony nie za wcześnie startuje z nowym flagowcem? Przyjrzyjmy mu się bliżej!

Na tegorocznych targach MWC w Barcelonie, Sony wraz ze swoimi konkurentami branżowymi, wydawałoby się, iż firma odsłoniła wszystkie swoje karty. Japończycy zaprezentowali trzy modele z rodziny X, które są zróżnicowane pod względem samego designu, jaki i specyfikacji. Wśród nich występuje wyraźny flagowiec, Sony Xperia X Performance. Mogłoby się wydawać, że następny tego typu model pojawi się najwcześniej w przyszłym roku, lecz nic bardziej mylnego! Bowiem, najnowsze przecieki donoszą o rychłym pojawieniu się nowej słuchawki.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Sony Xperia X Preformance
 

Czy aby na pewno będzie to następca wspomnianego flagowca z rodziny “X”? Tego nie możemy być do końca pewni, ale wiele wskazuje na prawdziwość tychże przypuszczeń. Model ochrzczony został nazwą kodową “Xperia F8331” i wyróżniać się będzie nietypowym dość designem jak na tegoroczne smartfony od Sony. Kształt bryły jest dość… nietypowy i może wielu z Was w ogóle się on nie spodobać! Co prawda, grafiki, które wyciekły do sieci nie są potwierdzone, ale nic nie wyklucza aby było inaczej. Zresztą, spójrzcie sami!

Chcesz kupić smartfona, ale musi to być iPhone? Koniecznie zerknij na tę ofertę!


Sony Xperia Tył

 

Przyznacie, że na tych fotkach nowa Xperia wygląda… co najmniej dziwnie? Nie wiem jak wy, ale ja osobiście pokusiłbym się o stwierdzenie, iż jest ona brzydka jak przysłowiowa “noc listopadowa”! Co można jeszcze o niej powiedzieć? Otóż, na froncie znajdziemy matrycę o przekątnej 5.1 - cala i rozdzielczości Full HD. Sercem tegoż modelu będzie najpewniej procesor Snapdragon 820, który zostanie wsparty 3 GB RAM-u typu LPDDR4. Na potrzeby użytkownika pozostawiono 32 GB ROM-u, które będzie można rozszerzyć przy pomocy karty microSD. Ponadto, w modelu odnajdziemy aparat główny o rozdzielczości 20 mpix, zaś od frontu matrycę o wielkości 13 mpix.

Masz zamiar dokupić do swojego wymarzonego smartfona dobry smartwatch? Sprawdź naszą recenzję tego produktu!

Sony Xperia Front i Tył
Ne jest wykluczone, że smartfon otrzyma port USB typu C oraz system Android w wersji 6.0.1Marshmallow. Ten ostatni aspekt specyfikacji najnowszej Xperii każe nam myśleć, czy powodem wykorzystania jeszcze obecnie dostępnego Androida Marshmallow, nie jest chęć udostępnienia słuchawki w sprzedaży jeszcze w tym roku? Nie da się tego wykluczyć, ale też nie mamy pewności, ile prawdy jest w tych przeciekach? Wg nich komórka zostanie zaprezentowana dosłownie za kilka tygodni, zatem spodziewajcie się kolejnych materiałów traktujących ten temat! Tym czasem, zapraszam Was do komentowania! ;)

blog comments powered by Disqus
Na Horyzoncie Pojawia się Nowa Xperia!