PODPOWIEDZI:

AMD Radeon RX 470 - Dobry Układ Za Rozsądne Pieniądze!

AMD Radeon RX 470 - Dobry Układ Za Rozsądne Pieniądze!

Jedna z najpopularniejszych firm tworzących układy graficzne, właśnie powiększyła swoje portfolio o ciekawy układ graficzny. Ma on w sobie kilka istotnych zalet, które zaowocują w przyszłości, zaś najciekawszym elementem może okazać się przystępna cena, jak na możliwości jakie daje ów produkt. Jesteście zainteresowani? Zapraszam!

Niejednokrotnie stajemy przed wyborem nowej karty graficznej, gdyż nasza obecna już od jakiegoś czasu nie spełnia wymagań stawianych przez najnowsze tytuły. Skromna ilość pamięci, niska częstotliwość czy ogólna wydajność układu, to najczęstsze powody skłaniające nas do wyboru nowej grafiki. Jednakże, dopiero problem zaczyna się przy wyborze, bowiem rynek jest pełen różnych modeli i nie rzadko ciężko jest wybrać coś solidnego i w miarę przystępnego cenowo. Jak się okazuje, firma AMD ma dla nas pewną propozycję… wręcz nie do odrzucenia!


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


Ową propozycją jest karta graficzna AMD Radeon RX 470, który ma zaimplementowany nowoczesny układ Polaris! Od razu należy powiedzieć, że są one głównie kierowane w stronę zapalonych graczy “pecetowych” ze względu na swoją ponadprzeciętną wydajność oraz relatywnie niski koszt produkcji. W tej klasie cenowej nie sposób znaleźć układ, który byłby w stanie mu dorównać w tych najważniejszych aspektach. Wg założeń producenta, grafika ma się świetnie sprawdzać przy współpracy z monitorami HDR, technologią DirectX 12 oraz Vulkan. Czy trzeba czegoś jeszcze?

Dobry gracz potrzebuje solidnego wyposażenia. Co powiesz na tę mysz gamingową?


 

Ten produkt jest idealnym przykładem wyważonego kompromisu pomiędzy możliwościami jakie daje nam Radeon RX 470, a przystępną jak na tę klasę ceną. Jeśli chodzi o szczegółowe dane, to warto wspomnieć, iż model ten może pochwalić się ilością 2048 procesorów strumieniowych, 32 - jednostek obliczeniowych, zaś całej mocy obliczeniowej ma aż 4.9 TeraFlopa! Po wymianie starej karty na tę, nie musicie martwić się o wytwarzanie uporczywego hałasu przez układ chłodzenia grafiki, ponieważ ta została wyposażona w funkcjonalność, która oferuje nam dynamiczna optymalizację głośności układu chłodzenia.

Aby wzbogacić swój zestaw gamingowy, należy dokupić do niego wyjątkowe słuchawki!Wartym zaznaczenia faktem jest to, że Radeon RX 470 wspiera technologię AMD XConnect! Dzięki temu, staje przed nami możliwość podłączenia karty graficznej do obudowy zgodnej ze standardem Thunderbold 3 eGFX. Na koniec warto powiedzieć o wyjątkowo niskim poborze energii elektrycznej, która jest kwintesencją całego układu! Bowiem, wg oficjalnych danych, Radeon RX 470 pobiera jedynie 120W! Czyli nie będzie trzeba martwić się o wzrost rachunków za prąd w najbliższym czasie. Jak sądzicie, ciekawa propozycja nam się tutaj pojawiła? Pomyślcie, że obecnie cena rekomendowana to 179 dolarów, czyli ok. 800 złotych. Przekażcie nam swoją opinię w komentarzach. ;)

blog comments powered by Disqus
AMD Radeon RX 470 - Dobry Układ Za Rozsądne Pieniądze!