PODPOWIEDZI:

Samsung GEAR S3 na IFA 2016 - Nowy Król Smartwatchy?

Samsung GEAR S3 na IFA 2016 - Nowy Król Smartwatchy?

Stało się! Podczas trwających już targów IFA 2016 w Berlinie zaprezentowany został najnowszy smartwatch koreańskiego giganta, a konkretniej Samsung GEAR S3.

Samsung GEAR S3 może bez wątpienia stać się hitem na rynku smartwatchy. Zacznijmy od tego, że dostępny jest w dwóch wariantach. Wersja Frontier dedykowana jest aktywnym fizycznie osobom. Zegarek ten przeznaczony jest do użytku w terenie. Zapewnia wysoką wytrzymałość. Gear S3 Classic to z kolei połączenie minimalizmu i elegancji. Model ten idealnie odwzorowuje zegarki z segmentu premium.

gear s2 vs gear s3

Warto dodać, że Gear S3 można łączyć z paskami o szerokości 22 mm. Opcje personalizacji są więc bardzo szerokie. Wracając jeszcze na chwilę do wytrzymałości smartwatcha, to spełnia on normę IP68 dla wodoodporności i korzysta ze szkła Corning Gorilla SR+.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Kluczowy jest wyświetlacz typu Super AMOLED, który ma 16 milionów kolorów, 1,3 cala czy 360 x 360 px. Na funkcjonalności zyskał natomiast obrotowy pierścień - możemy np. odebrać lub odrzucić rozmowę bądź wyciszyć alarm bez dotykania ekranu.

Zobacz galerię zdjęć z premiery zegarków na IFA 2016 w Berlinie

W monitorowaniu aktywności fizycznej pomaga wbudowany GPS. Przydać może się również wysokościomierz/barometr i prędkościomierz.

gear s3

Wersja Frontier oferuje także moduł LTE, co jest sporym udogodnieniem. Jest też wbudowany głośnik, obsługa płatności mobilnych, funkcja SOS, 4 GB pamięci wewnętrznej, 768 MB RAM, bateria 380 mAh (Samsung mówi aż o 4 DNIACH PRACY PO PEŁNYM NAŁADOWANIU!) czy rozbudowana platforma Tizen.

Sprawdź też poprzednią generację, czyli GEAR S2>>>

Poniżej pełna specyfikacja:

samsung gear s3 specyfikacjasamsung gear s3 specyfikacjasamsung gear s3 specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Samsung GEAR S3 na IFA 2016 - Nowy Król Smartwatchy?