PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

IFA 2016 - Produkty Lifestyleowe oraz Gamingowe od ASUSA!

IFA 2016 - Produkty Lifestyleowe oraz Gamingowe od ASUSA!

Ten azjatycki koncern po raz kolejny przedstawił na targach w Berlinie, garść świeżych produktów, które z pewnością umilą nam życie. Do tego grona zaliczają się tzw. produkty “lifestylowe” oraz akcesoria dla graczy. Produktów tych jest całkiem dużo, zatem postaramy się dzisiaj streścić i opisać każdy z nich. Jesteście na to gotowi? Zatem, zapraszamy!

Podczas tegorocznych targów, ASUS zaprezentował całą gamę urządzeń z rodziny “Zen”, wśród których pojawiły się zarówno urządzenia mobilny pokroju smartfonów, tabletów oraz notebooków. Tym razem, Asus pokusił się o przedstawienie nam produktów z kategorii lifestylowych oraz gamingowych! Gama tych produktów jest całkiem pokaźna, co ze sobą niesie możliwość doboru pod siebie konkretnego produktu. Zerknijmy, co tam Azjaci przygotowali.

Co powiesz na dobre gogle VR do grania? Spójrz na to!


Asus Monitor

AKCESORIA LIFESTYLOWE

Na pierwszy ogień pójdą tzw. produkty “lifestylowe”, które stopniowa zaczynają cieszyć się coraz to większym zainteresowaniem. Co znajdziemy wśród tych niezwykłych gadżetów? ASUS zaprezentował pięć produktów, a wśród nich znajduje się monitory, które mogą pochwalić się zakrzywioną matrycą, wysoką rozdzielczością , a także funkcją ASUS SonicMaster. Ponadto monitory te wykorzystują funkcję ICEPower, ale również mają wbudowane porty USB typu C! Poniżej znajduje się lista.


Zapraszamy Cię na 5 - dzień relacji z targów IFA 2016 w Berlinie!

Jak już pewnie zauważyliście, wśród nich znajdują się również komputer All-In-One oraz router ze zintegrowanym modemem. Ów komputer charakteryzuje się niezwykłą smukłością oraz wydajnością! Wg producenta, ta jednostka jest w stanie podołać każdemu postawionemu mu zadaniu. Zestaw ten może rozszerzyć wspomniany router, który sprosta wymaganiom podtrzymywania sieci domowej przy życiu! Produkt ten oferuje prędkość maksymalną do 600 Mb/s i na paśmie 2.4 GHz do 1734 Mb/s. Imponujący wynik, nieprawdaż? Ponadto, router oferuje zaawansowane możliwości VoIP.


ASUS ROG

AKCESORIA GAMINGOWE

Teraz przejdźmy do produktów dla graczy, których tym razem jest drugie tyle! W ich skład wchodzą: zmodyfikowana wersja komputera stacjonarnego, która cechuje się dynamicznym podświetleniem. Poza tym, mamy do czynienia z profesjonalnymi klawiaturami gamingowymi z możliwością personalizowania poprzez wydruk 3D, nietuzinkowe obudowy oraz wybitną jednostkę centralną o potężnej mocy! W jej specyfikacji dostrzeżemy procesor Intel Core i7 6700K oraz grafikę GeForce GTX Titan X, która umożliwi nam uruchamianie gier w rozdzielczości 4K! Także i w tym przypadku zamieszczamy poniżej dokładną listę nowych produktów:


 


Jak już zdążyłem wspomnieć, każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Produkty te tym bardziej znajdą sowich nabywców, bowiem są to rzeczy świetnie zaprojektowane w myśl dzisiejszych czasów i naszych potrzeb! Czy jednak cena kogoś nie odstraszy? Cóż, za jakość warto płacić, niżeli kupić coś tańszego i potem tego mocno żałować. Nie sądzicie? Wyraźcie swoją opinię w komentarzach poniżej materiału!

blog comments powered by Disqus
IFA 2016 - Produkty Lifestyleowe oraz Gamingowe od ASUSA!