PODPOWIEDZI:

Szykujcie Się Na Pro Evolution Soccer 2017 z Nowym Składem

Szykujcie Się Na Pro Evolution Soccer 2017 z Nowym Składem

Pro Evolution Soccer 2017 to kolejna odsłona legendarnej już gry piłkarskiej. Tytuł ukazał się w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Windows PC. Dzisiejszy update wprowadza aktualizację składów.

Sterowanie jeszcze bardziej rzeczywiste

Sterowanie w nowej wersji stało się jeszcze bardziej intuicyjne, a gra lepiej oddaje prawdziwą piłkę nożną na najwyższym poziomie. System Real Touch daje możliwość odbioru podania i zrobienia sobie miejsca na boisku na wiele sposobów, a Precise Pass – pełną kontrolę nad kierunkiem i szybkością każdego podania. Ponadto poprawiono m.in. grę bramkarzy, a sztuczna, adaptacyjna inteligencja, cały czas analizuje styl gracza i dopasowuje się do niego.

Grafika „jak żywa”

W nowej odsłonie znacznie usprawniono grafikę. Zawodnicy w grze nie tylko wyglądają jak żywi gracze, ale ruszają się i reagują na boiskowe wydarzenia w ten sam sposób. Są natychmiastowo rozpoznawalni po stylu biegania, pozach podczas stałych fragmentów gry czy tym, jak walczą na boisku. 

Chcecie kupić PES 2017?

PES 2017 korzysta z wiodącego na rynku silnika FOX Engine. Ponadto Konami podpisało partnerskie umowy premium z FC Barceloną, Borussią Dortmund i Liverpoolem FC, a seria PES pozostaje jedyną gra piłkarską z licencją najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce klubowej - Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Aktualne składy

Dziś (15 września) ukazała się również pierwsza aktualizacja składów. Darmowy dodatek doda wszystkie transfery przeprowadzone podczas ostatniego okienka transferowego. Ponadto działają już serwery gry, które są gotowe na miliony meczów w Sieci, rozgrywanych co roku w PES-ie.

Ponadto niebawem do trybu gry myClub trafią legendy FC Barcelony, które można zobaczyć na najnowszym zwiastunie. 22 września w trybie myClub zostanie również uruchomiony system transakcyjny.

blog comments powered by Disqus
Szykujcie Się Na Pro Evolution Soccer 2017 z Nowym Składem