PODPOWIEDZI:

Honor 8 - Wydajny, Oszczędny oraz Designerski Produkt od Huawei!

Honor 8 - Wydajny, Oszczędny oraz Designerski Produkt od Huawei!

W niedługim czasie na sklepowych pólkach ukaże się kolejny flagowiec od Huawei sygnowany submarką Honor. Model ten spełni najczęstsze oczekiwania stawiane dzisiejszym smartfonom t.j. długi czas oglądania filmów, słuchanie ulubionej muzyki czy też granie. To wszystko dzięki implementacji specjalnej technologii, która wyciśnie z naszej baterii przysłowiowe siódme poty!

Jak widzimy, marka Honor rozrasta się z miesiąca na miesiąc o kolejny model smartfonu, który może śmiało stanąć w szrankach ze znanymi nam flagowcami chociażby od Samsunga czy też Sony. Sam producent już niejednokrotnie zaznaczał submarkę Honor jako markę “premium”. Modele te są niekwestionowanym wyznacznikiem jakości w rodzinie smartfonów od Huawei. Bez wątpienia, Honor 8 utwierdzi nas w tym właśnie przekonaniu. Przyjrzyjmy się temu modelowi z bliska!

honor 8 front
 

Porównaliśmy mega mocnego flagowca od Apple i Xiaomi... sprawdź co z tego wyszło!

Słuchawka ta cechuje się nietuzinkowym kształtem, który może się podobać! Na froncie odnajdziemy matrycę ekranu o rozmiarze 5.2 - cala w rozdzielczości Full HD, która w zupełności wystarczy nam do codziennego użytkowania, a brak QHD rekompensuje znacząco dłuższy czas pracy na pojedynczym ładowaniu! Warto zaznaczyć, iż matryca została wykonana w technologii LTPS, który dobrze radzi sobie z dynamicznymi scenami. Tego typu ekran był montowany w niektórych iPhone’ach.

honor 8 tył

Na pleckach smartfonu odnajdziemy podwójny obiektyw aparatu o rozdzielczości 12 mpix wraz z podwójną diodą doświetlającą LED oraz czytnik linii papilarnych. Ten ostatni został nieco usprawniony w porównaniu do poprzednich urządzeń od tego azjatyckiego producenta. Do tego elementu dołączono także usługę Smart Key 2.0. Posiadacze ósmego Honora nie będą musieli zbytnio obawiać się o kradzież danych. Przechodząc nieco w głąb urządzenia, dostrzeżemy tam układ Kirin 950, który może spokojnie równać się ze Snapdragonem 820. Ponadto, producent umieścił aż 4 GB RAM-u oraz 32/64 GB ROM, który można rozszerzyć o kolejne 256 GB przy pomocy karty microSD.

honor 8 aparat

Szukasz dobrego Honora w super cenie? Sprawdź tę ofertę!

Jednym z najważniejszych elementów tego urządzenia bez wątpienia jest akumulatorek o pojemności 3000 mAh. Cóż, jego niepozorna pojemność wydawać by się mogła nie być wystarczającym źródłem zasilania Honora 8, ale to nie jest zwykłe ogniwo! Bowiem, Huawei zastosował tutaj specjalny układ 9V/2A, dzięki któremu nasz poziom naładowania nie będzie błyskawicznie się kurczył, zaś od 0 do 47 % naładujemy ją w ciągu 30 minut! Wg założeń producenta, 10 minut  ładowania pozwoli nam na 2 godziny prowadzenia rozmów lub 6 godzin słuchania muzyki. Dzięki zaimplementowanej aplikacji oszczędzającej baterię, telefon sam zaproponuje nam zamknięcie aplikacji odpowiedzialnych za duży poziom zużycia baterii. Użytkownik ma również do dyspozycji trzy plany:

  • Normalny (zalecany przy grach i filmach) 
  • Inteligentny (automatyczna optymalizacja) 
  • Ultra-oszczędny (umożliwia nam tylko dzwonienie i sms-owanie).

honor 8 plecki


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


Przyznacie, że ten smartfon jest wart uwagi każdego, kto chce mieć wydajne urządzenie, a zarazem potrafiące zaoszczędzić trochę mocy w baterii przy nagłych wypadkach. Huawei Honor 8 będzie dostępny w trzech kolorach: Midnight Black, Pearl White oraz Sapphire Blue. Do sprzedaży trafi na jesieni w cenie sugerowanej 1999 złotych! Gotowi na wymianę swojego telefonu? Zapraszam Was gorąco do komentowania oraz odwiedzenia naszego forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Honor 8 - Wydajny, Oszczędny oraz Designerski Produkt od Huawei!