PODPOWIEDZI:

Lenovo Prezentuje Swoje Nowości - Lenovo Innovation RoahShow 2016

Lenovo Prezentuje Swoje Nowości - Lenovo Innovation RoahShow 2016

W czasie ostatniej konferencji Lenovo Innovation Roadshow 2016 firma pokazała swoje nowe produkty, które oficjalną premierę miały na IFA 2016. Całe show było zbudowane na haśle "Different is Better". Co takiego innowacyjnego zaprezentowali nam najważniejsi przedstawiciele Lenovo...

Prezentacja Moto Z i Moto Z Play

Zobaczyliśmy prototypowe rozwiązania jak np. tablet, który po złożeniu staje się telefonem oraz telefon,który dzięki swojej elastycznej obudowie można opleść wokół nadgarstka... ciekawe...:)

MOTO Z PLAY - testSprawdź CENY w Polsce:

Z realnych produktów zaprezentowano najcieńszy na świecie smartfon Moto Z o grubości  5,2 mm oraz Moto Z Play, którego bateria pozwoli na 50 godzin pracy bez ładowania.

MOTO Z - najcieńszy telefon na świcieSprawdź CENY w Polsce:

Innowacyjne moduły Moto Mods

Chyba najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem z wczorajszej imprezy były wymienne moduły Moto Mods. Są one podczepiane magnetycznie do plecków smartfona i komunikują się z nim przez złącze u dołu obudowy. Do wyboru będziemy mieli moduł z dodatkowym akumulatorem który wydłuża czas pracy urządzenia o 22 godziny, moduł z głośnikiem stereo marki JBL, moduł z dodatkowym aparatem marki Hasselblad oraz moduł z projektorem, który umożliwia wyświetlenie obrazu nawet o rozmiarach 70 cali. 

    Moduł z aparatem Hasselblad - Moto ModsModuł z głośnikiem JBL - Moto ModsModuł z projektorem - Moto ModsModuł z PowerBank - Moto Mods
Moduł z aparatem HasselbladModuł z
głośnikiem JBL
Moduł z
projektorem
Moduł z 
PowerBank

Niestety nie podano ceny oraz daty rozpoczęcia sprzedaży Lenovo Phab 2 Pro w Polsce, ale dosyć obszernie zaprezentowano możliwości technologi Tango.

Lenovo Yoga Book

Wśród przedstawionych urządzeń było konwertowalne urządzenie 2w1 Lenovo Yoga Book. To doskonałe rozwiązanie, które ma sprawdzić się jako zamiennik tradycyjnego notesu a to za sprawą dotykowego panelu zamiast klawiatury i specjalnego rysika.

Lenovo Yoga Book - opinia

Wielkim plusem jest to, że notebook ma działać aż 13 godzin bez potrzeby ładowania. Sprawdzimy to w najbliższych testach. Cenę urządzenia ustalono na 2899 zł. Wersja z Windows 10 będzie droższa – 3199 zł.

Sprzęt dla graczy od Lenovo - czyli Lenovo Y

ideaCentre T710 Cube


Lenovo nie zapomniało o graczach i pokazało nowe wersje swoich gamingowych produktów z serii Y. Mini zestaw komputerowy dla gracza ideaCentre T710 Cube oraz komputer i monitor w jednym IdeaCentre AIO Y910, który wyróżnia się tym, że można wymieniać poszczególne podzespoły jak np. kartę graficzną.

IdeaCentre AIO Y910

blog comments powered by Disqus
Lenovo Prezentuje Swoje Nowości - Lenovo Innovation RoahShow 2016