PODPOWIEDZI:

Smartfony myPhone z Serii C-Smart Glam Za 199 Zł w Biedronce

Smartfony myPhone z Serii C-Smart Glam Za 199 Zł w Biedronce

Firma myPhone prezentowała ostatnio nowe smartfony z serii C-Smart, które charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Teraz do sprzedaży trafią telefony z serii C-Smart Glam, które już od czwartku pojawi się w sieci sklepów Biedronka w cenie 199,00 zł.

Specyfikacja

Siłą nowego urządzenia myPhone jest procesor Quad-Core o taktowaniu 1.2 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Smartfon posiada 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć o dodatkowe 32 GB, dzięki zamontowanemu w urządzeniu slotowi na kartę microSD. myPhone C-Smart Glam został wyposażony w dwa aparaty: główny 2.0 Mpx i przedni 0.3 Mpx. Dobrą widoczność obrazu zapewnia 4-calowy wyświetlacz WVGA 480x800 px, a optymalny czas działania urządzenia możliwy jest dzięki baterii litowo-jonowej o pojemności 1400 mAh.

Funkcjonalność

Telefon został wyposażono także we wszystkie ważniejsze funkcjonalności. Dual SIM pozwala na obsługę dwóch numerów na jednym urządzeniu, a za zaplecze komunikacyjne odpowiada w smartfonie, między innymi WiFi, Bluetooth i GPS. Urządzenie posiada także pozytywną opinię niezależnej jednostki certyfikującej DEKRA, która na co dzień zajmuje się badaniem trwałości i funkcjonalności poszczególnych produktów.

C-Smart Glam przypadnie do gustu na pewno tym użytkownikom, którym zależy na prostych rozwiązaniach w przystępnej cenie. Do kupienia w sieci sklepów Biedronka będzie już jutro, czyli 13 października, w cenie 199 zł. 

blog comments powered by Disqus
Smartfony myPhone z Serii C-Smart Glam Za 199 Zł w Biedronce