PODPOWIEDZI:

Xiaomi Mi Note 2 Zostanie Niebawem Zaprezentowany!

Xiaomi Mi Note 2 Zostanie Niebawem Zaprezentowany!

Po licznych przeciekach odnośnie kolejnego phabletu tego azjatyckiego producenta, wreszcie dowiemy się czy Xiaomi Mi Note 2 zagrozi w jakimkolwiek stopniu obecnie najmocniejszej konkurencji na rynku w postaci iPhone’a 7 Plus i Note’a 7… nie, o tym raczej zapomnijmy. Tymczasem, zapraszam Was do zapoznania się z materiałem!

Konkurencja nie śpi i kiedy to siódmy “galaktyczny” phablet od Samsunga boryka się z problematyczna baterią, tak Apple zwiększa produkcję najnowszego iPhone’a o 10%, zaś Xiaomi… ma zamiar wypuścić na rynek Mi Note’a 2! Ze wstępnych ustaleń jakie udało się zebrać po przejrzeniu całej masy przecieków i plotek wynika, że… będzie to naprawdę mocarny sprzęt. Nie boję się stwierdzić, iż urządzenie to będzie królem bechmarków. Do niedawna Xiaomi Mi 5 był na pierwszym miejscu w tej kwestii, ale niedawno został delikatnie wyprzedzony przez iPhone’a siódmego.

Przygotowaliśmy materiał o prezentacji Sony Xperia XZ i X Compact! Co ty na to?

mi note 2
 

Zanim jednak powiemy cokolwiek o wspomnianym Evencie, przedstawmy w kilku słowach obiekt dzisiejszych “westchnień”, jakim bez mała jest Note 2. Zatem, całość w standardowy sposób będzie składała się z aluminium, zaś na froncie ujrzymy matrycę OLED (najprawdopodobniej) o zakrzywionej budowie i rozmiarze 5.5 - cala. Rozdzielczością jaką będzie operował ten model to Full HD 1080x1920 pikseli. Myślę, że jest to odpowiednia rozdzielczość, patrząc na rozmiary tej matrycy, nieprawdaż? Sercem Xiaomi Mi Note’a 2 stanie się bodaj najmocniejsza jednostka, Snapdragon 821. Dla dopełnienia tej specyfikacji, producent najpewniej umieści 4/6 GB RAM oraz 32/64/128 GB pamięci wewnętrznej.

xiaomi mi note 2
 

Szukasz dobrego "chińczyka"? Koniecznie rzuć okiem na tę ofertę!

Na rewersie owego urządzenia pojawić ma się podwójny aparat fotograficzny o rozdzielczości 12 mpix z również podwójną diodą doświetlającą LED. Jak widzimy, trend na podwójne obiektywy jest wciąż na topie. Pytanie, jak finalnie rozwiązanie to będzie się sprawdzało? Miejmy nadzieję, że równie wyśmienicie jak pozostałe elementy tegoż urządzenia. Co jednak z zasilaniem? Dla utrzymania solidnej dawki energii potrzebnej do pracy na Mi Note 2, Azjaci mają rzekomo umieścić ogniwo o pojemności 4000 mAh. Czy to wystarczy? Z pewnością na dłużej niż ma to miejsce w iPhonie 7 Plus czy Galaxy No…. tak… myślę, że wystarczy z pewnością!

xiaomi mi note 2 render


Ekspresy do Kawy


Niewykluczone, że pojawi się również wariant “Pro”, który to będzie obejmował większą liczbę gigabajtów jeżeli chodzi o RAM i ROM, a także większą matrycę ekranu o przekątnej 5.7 - cala i rozdzielczości QHD! Jednakże, dokładnych szczegółów dowiemy się dopiero na wyznaczonej na 25 października konferencji! Czeka nas jeszcze tydzień oczekiwań, w których może pojawić się jeszcze kilka ciekawych wzmianek. Co ogólnie sądzicie o tym modelu? Odbieracie go jako kolejnego klona bardziej znanego modelu czy może coś nieco bardziej wartościowego? Zapraszam Was do komentowania, zajrzenia na nasze forum oraz pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi Note 2 Zostanie Niebawem Zaprezentowany!