PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Co Zobaczysz Na PGA 2016?!

Co Zobaczysz Na PGA 2016?!

Poznań Game Arena to jedna z największych imprez dotyczących gier wideo w naszym kraju! Poprzednie edycje przyciągnęły tłumy fanów elektronicznej rozrywki z całej Polski! Już jutro, czyli w piątek 21 października rozpoczynają się tegoroczne targi PGA! Sprawdźcie co możecie na nich zobaczyć!

Na początku chcę uprzedzić Wasze pytania: TAK, będziemy na PGA! Będziecie mogli złapać nas gdzieś między stoiskami i w wolnej chwili zamienić parę słów. Jeśli jednak nie macie możliwości pojawić się na PGA to śledźcie uważnie nasz kanał i stronę, bo oczywiście pojawią się filmy wprost z hal targowych w Poznaniu!

Ale przejdźmy do rzeczy! Kto pojawi się na PGA? Co zaprezentuje? Postaram się Wam przedstawić pokrótce najciekawsze stanowiska oraz wydarzenia.

Ciekawe myszki dla graczy >>>

Na pewno na Poznań Game Arena pojawi się wielu producentów sprzętu!

ASUS na swoim stoisku zaprezentuje nowości ze swojej gamingowej oferty, a są to m.in karty graficzne z serii GeForce 1000 i Radeon 400, płyty główne z serii X99, podkręcone monitory z serii ROG i peryferia, takie jak klawiatura mechaniczna ROG Claymore i słuchawki ROG Centurion.

Na stoisku Media Markt w tym roku stacjonuje firma Logitech, która tym razem skupia się na prezentacji swoich produktów z serii Prodigy. W skład tych urządzeń wchodzą myszy, klawiatury czy też słuchawki. W dodatku każdy z was będzie mógł się poczuć jak prawdziwy kierowca rajdowy za sprawą Playseat'u wyposażonego w kierownicę G920!

MODECOM zapowiedział prezentację swoich nowych produktów z serii Vulcano!

Rankingi kart graficznych >>>

Nie zabraknie również firmy Corsair oraz AOC, a na ich wspólnym stanowisku zagoszczą m.in. najnowsze monitory AOC, sprzęt gamingowy Corsair oraz mnóstwo innych atrakcji. Odwiedzający otrzymają szansę przetestowania produktów sponsorów stoiska, w tym słuchawek, myszek, klawiatur i monitorów dla graczy.

ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych podczas PGA zaprezentuje dwie najnowsze klawiatury niemieckiego producenta – Skeltr i Sova. Będzie to pierwszy w Polsce otwarty pokaz najnowszego sprzętu ROCCAT. Psst, klawiatura Skeltr jest już u nas, a jej test pojawi się na VideoTesty.pl już w czasie trwania targów, więc śledźcie uważnie naszą stronę i kanał YouTube.

zacne panie na targach poznańskich #1

Fani wirtualnej rzeczywistości także znajdą coś dla siebie! W strefie PS VR na wszystkich odwiedzających będzie czekało 7 stanowisk z różnego rodzaju grami, m.in. RIGS, Rus of Blood, VR Worlds czy Robinson.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Specjalnie na Poznań Game Arena HyperVR przygotował specjalny pokaz nowej gry, gdzie dwóch graczy jednocześnie przeniesie się do wirtualnej areny PGA umieszczonej w futurystycznym mieście przyszłości (POZNAŃ 2164) i zmierzy się w autentycznych rozgrywkach gladiatorów, a to wszystko na HTC Vive!

Nie zabraknie oczywiście stanowisk twórców gier, w tym wielu twórców niezależnych. CDP.pl dla odwiedzających zorganizuje Wielki Kiermasz Gier, których ceny będą rozpoczynały się już od 5zł!

Ale PGA to nie tylko wystawcy, lecz także prelekcje i różnego rodzaju pokazy. Na małej scenie będziecie mogli zobaczyć m.in Ekskluzywny pokaz Shadow Warrior 2 z komentarzem twórców, Pokaz polskiej gry MMORPG osadzonej w realiach średniowiecza - Gloria Victis czy Premierowy pokaz ALICE VR.

zacne panie na targach poznańskich #2

To oczywiście tylko niektóre atrakcje, które czekają na Was na Poznań Game Arena! Na stronie gamearena.pl możecie poznać resztę wystawców, a także zapoznać się z harmonogramem imprezy.

>>> ZOBACZ NASZĄ STRONĘ TARGÓW PGA 2016 <<<

W ramach PGA odbywa się także spotkanie z najpopularniejszymi YouTuberami, czyli Stars4Fans!

Jeszcze raz zapraszamy Was do przybycia do Poznania na na PGA 2016!

blog comments powered by Disqus
Co Zobaczysz Na PGA 2016?!
Autor: Łukasz