PODPOWIEDZI:

Co Zobaczysz Na PGA 2016?!

Co Zobaczysz Na PGA 2016?!

Poznań Game Arena to jedna z największych imprez dotyczących gier wideo w naszym kraju! Poprzednie edycje przyciągnęły tłumy fanów elektronicznej rozrywki z całej Polski! Już jutro, czyli w piątek 21 października rozpoczynają się tegoroczne targi PGA! Sprawdźcie co możecie na nich zobaczyć!

Na początku chcę uprzedzić Wasze pytania: TAK, będziemy na PGA! Będziecie mogli złapać nas gdzieś między stoiskami i w wolnej chwili zamienić parę słów. Jeśli jednak nie macie możliwości pojawić się na PGA to śledźcie uważnie nasz kanał i stronę, bo oczywiście pojawią się filmy wprost z hal targowych w Poznaniu!

Ale przejdźmy do rzeczy! Kto pojawi się na PGA? Co zaprezentuje? Postaram się Wam przedstawić pokrótce najciekawsze stanowiska oraz wydarzenia.

Ciekawe myszki dla graczy >>>

Na pewno na Poznań Game Arena pojawi się wielu producentów sprzętu!

ASUS na swoim stoisku zaprezentuje nowości ze swojej gamingowej oferty, a są to m.in karty graficzne z serii GeForce 1000 i Radeon 400, płyty główne z serii X99, podkręcone monitory z serii ROG i peryferia, takie jak klawiatura mechaniczna ROG Claymore i słuchawki ROG Centurion.

Na stoisku Media Markt w tym roku stacjonuje firma Logitech, która tym razem skupia się na prezentacji swoich produktów z serii Prodigy. W skład tych urządzeń wchodzą myszy, klawiatury czy też słuchawki. W dodatku każdy z was będzie mógł się poczuć jak prawdziwy kierowca rajdowy za sprawą Playseat'u wyposażonego w kierownicę G920!

MODECOM zapowiedział prezentację swoich nowych produktów z serii Vulcano!

Rankingi kart graficznych >>>

Nie zabraknie również firmy Corsair oraz AOC, a na ich wspólnym stanowisku zagoszczą m.in. najnowsze monitory AOC, sprzęt gamingowy Corsair oraz mnóstwo innych atrakcji. Odwiedzający otrzymają szansę przetestowania produktów sponsorów stoiska, w tym słuchawek, myszek, klawiatur i monitorów dla graczy.

ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych podczas PGA zaprezentuje dwie najnowsze klawiatury niemieckiego producenta – Skeltr i Sova. Będzie to pierwszy w Polsce otwarty pokaz najnowszego sprzętu ROCCAT. Psst, klawiatura Skeltr jest już u nas, a jej test pojawi się na VideoTesty.pl już w czasie trwania targów, więc śledźcie uważnie naszą stronę i kanał YouTube.

zacne panie na targach poznańskich #1

Fani wirtualnej rzeczywistości także znajdą coś dla siebie! W strefie PS VR na wszystkich odwiedzających będzie czekało 7 stanowisk z różnego rodzaju grami, m.in. RIGS, Rus of Blood, VR Worlds czy Robinson.

Specjalnie na Poznań Game Arena HyperVR przygotował specjalny pokaz nowej gry, gdzie dwóch graczy jednocześnie przeniesie się do wirtualnej areny PGA umieszczonej w futurystycznym mieście przyszłości (POZNAŃ 2164) i zmierzy się w autentycznych rozgrywkach gladiatorów, a to wszystko na HTC Vive!

Nie zabraknie oczywiście stanowisk twórców gier, w tym wielu twórców niezależnych. CDP.pl dla odwiedzających zorganizuje Wielki Kiermasz Gier, których ceny będą rozpoczynały się już od 5zł!

Ale PGA to nie tylko wystawcy, lecz także prelekcje i różnego rodzaju pokazy. Na małej scenie będziecie mogli zobaczyć m.in Ekskluzywny pokaz Shadow Warrior 2 z komentarzem twórców, Pokaz polskiej gry MMORPG osadzonej w realiach średniowiecza - Gloria Victis czy Premierowy pokaz ALICE VR.

zacne panie na targach poznańskich #2

To oczywiście tylko niektóre atrakcje, które czekają na Was na Poznań Game Arena! Na stronie gamearena.pl możecie poznać resztę wystawców, a także zapoznać się z harmonogramem imprezy.

>>> ZOBACZ NASZĄ STRONĘ TARGÓW PGA 2016 <<<

W ramach PGA odbywa się także spotkanie z najpopularniejszymi YouTuberami, czyli Stars4Fans!

Jeszcze raz zapraszamy Was do przybycia do Poznania na na PGA 2016!

blog comments powered by Disqus
Co Zobaczysz Na PGA 2016?!