Wypasione Słuchawki od Hama z Serii uRage!

Wypasione Słuchawki od Hama z Serii uRage!

Często poszukujemy słuchawek, które są wręcz niezbędne przy korzystaniu z komputera. Konieczność na wzrasta jeżeli mamy zamiar posłużyć się słuchawkami z mikrofonem by móc w prosty sposób komunikować się w grach sieciowych. Znana nam Niemiecka firma Hama ma pewną i przede wszystkim ciekawą propozycję dla nas!

Mieszkając w różnych warunkach, nie często możemy pozwolić sobie na korzystanie z głośników komputerowych. Bywa tak, że nie mieszkamy sami, a nasi współlokatorzy nie podzielają nasze gustu muzycznego czy też "pogrywania" w różnej maści gry natury sieciowej. Jedynym ratunkiem zdają się być słuchawki, które mają zaimplementowany mikrofon. Ostatni element pozwoli nam na sprawne komunikowanie się z innymi graczami. Co jednak wybrać?

hama urage sonudz 7.1 #1

Nie wiesz jakie słuchawki wybrać? O to najnowszy ranking!

Możliwości jest tak wiele jak samych producentów sprzętu elektronicznego. Wasz wybór może śmiało paść na obecnie najnowszy produkt stworzony z myślą o pełnoprawnych graczach komputerowych, a mianowicie HAMA uRage Soundz 7.1! Słuchawki te zostały stworzone z dobrej sumy materiałów, a co równie ważne, cechują się nie lada oryginalnym designem! Czy to wszystko? Otóż nie, bo jak wiemy doskonale... wnętrze liczy się najbardziej!

hama urage soundz 7.1 #2

Poszukujesz porządnych słuchawek w przystępnej cenie? Sprawdź tę ofertę!

Prócz idealnej sumy materiałów użytej do stworzenia tych słuchawek oraz oryginalnemu designowi, HAMA uRage Soundz 7.1 może pochwalić się wyśmienitym pasmem przenoszenia na poziomie od 20 Hz do 20 kHz. Pasmo dotyczące zaś mikrofonu wynosi od 100 Hz do 10 kHz. Słuchawki te zostały również wyposażone w unikatową technologię "wibracyjną", która to sprawia, że uaktywniane zostają wibracje podczas pojawiania się wyjątkowo niskich tonów np. wybuch granatu w grze.

hama urage soundz 7.1 #3


Przecena na Laptopy

Dla ułatwienia, producent umieścił w tych słuchawkach użyteczny potencjometr, który to z pewnością ułatwi manipulowanie ustawieniami naszych słuchawek. Ponadto, słuchawki zostały wyposażony w długi przewód o długości 2,5 metra, zakończony wtyczką Jack 3.5 mm! Z pewnością zainteresuje was fakt, iż mikrofon można w dziecinnie prosty sposób odłączyć. Zainteresowani? Słuchawki HAMA uRage Soundz 7.1 będą dostępne w sklepach od połowy grudnia tego roku w cenie ok. 329 złotych. Co o nich sądzicie? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Corsair Void Surround Hybrid czerwone Corsair Void Surround Hybrid czerwoneBest of the best!
2Ravcore Gaming 7.1 Zen Czarno-czerwony Ravcore Gaming 7.1 Zen Czarno-czerwony Sprawdź sam
3Natec Genesis HV59 Czarno-czerwony Natec Genesis HV59 Czarno-czerwony Ten ma niezłą cenę!
4Roccat Renga Czarny Roccat Renga Czarny Polecany model
5Razer Kraken 7.1 Chroma Czarny Razer Kraken 7.1 Chroma Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Słuchawek - Jakie Słuchawki Będą Najlepsze?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more