PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Ile Zarabia Kierowca Ubera? Protest w Firmie!

Ile Zarabia Kierowca Ubera? Protest w Firmie!

Korzystasz z Ubera? Słyszałeś o jakimś proteście i boisz się, że twój Uber nie przyjedzie? Spokojnie, znamy oficjalne stanowisko firmy Uber!

Co to jest Uber?

Zaczerpnijmy opisu ze strony firmy:

Nie ma prostszego sposobu na podróżowanie po mieście niż Uber! Wystarczy jedno dotknięcie i samochód jest w drodze.. Kierowca wie dokładnie, gdzie jechać.

Tak w skrócie można opisać tę aplikację! Kierowca nie musi mieć licencji, tak jak kierowcy taksówek, lecz pracownikiem Ubera może zostać praktycznie każdy!

Kup Samsunga Galaxy A5 (2016) i zamów Ubera!

Konflikty z taksówkarzami

Ubervstaxi

Tradycyjni taksówkarze wielokrotnie atakowali kierowców Ubera. Ich samochody były niszczone, a na firmę trwała nagonka. To już nieco ustało, lecz sprawa odbiła się sporym echem w całej Polsce. Nastał jednak konflikt wewnątrz samej firmy!

Wygraj telefon MyPhone!

Bunt kierowców?

Pewna grupa kierowców narzeka na niskie zarobki i wysokie prowizje pobierane przez firmę Uber. Zarzucają pracodawcy także faworyzowanie nowych kierowców i zrzeszonych w tzw. "spółdzielniach". Wszystkim tym zarzutom zaprzecza sam Uber (ale o tym zaraz).

uber

Czy protest jest poważny i może zagrozić funkcjonowaniu aplikacji? NIE! Grono zbuntowanych kierowców oscyluje w okolicy 100 osób, co przy kilku tysiącach kierowców jest niczym źdźbło trawy na murawie boiska.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Oficjalne stanowisko Uber

Uber wydał oficjalny komunikat, w którym odpowiada na wszystkie zarzuty. Informuje między innymi o tym, że 75% kierowców jest w pełni zadowolonych z zarobków, a aż 70% zauważyło poprawę swoich warunków życia! W dodatku według statystyk Ubera, kierowca który tygodniowo przejeździ od 20 do 40 godz. może zarobić nawet 5000zł!

uber

Nie ma więc powodu do obaw! Uber nadal świetnie funkcjonuje i nadal opłaca się korzystać z usług tej firm, ale także opłaca się pracować jako kierowca! 

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Ile Zarabia Kierowca Ubera? Protest w Firmie!
Autor: Damian