Ile Zarabia Kierowca Ubera? Protest w Firmie!

Ile Zarabia Kierowca Ubera? Protest w Firmie!

Korzystasz z Ubera? Słyszałeś o jakimś proteście i boisz się, że twój Uber nie przyjedzie? Spokojnie, znamy oficjalne stanowisko firmy Uber!

Co to jest Uber?

Zaczerpnijmy opisu ze strony firmy:

Nie ma prostszego sposobu na podróżowanie po mieście niż Uber! Wystarczy jedno dotknięcie i samochód jest w drodze.. Kierowca wie dokładnie, gdzie jechać.

Tak w skrócie można opisać tę aplikację! Kierowca nie musi mieć licencji, tak jak kierowcy taksówek, lecz pracownikiem Ubera może zostać praktycznie każdy!

Kup Samsunga Galaxy A5 (2016) i zamów Ubera!

Konflikty z taksówkarzami

Ubervstaxi

Tradycyjni taksówkarze wielokrotnie atakowali kierowców Ubera. Ich samochody były niszczone, a na firmę trwała nagonka. To już nieco ustało, lecz sprawa odbiła się sporym echem w całej Polsce. Nastał jednak konflikt wewnątrz samej firmy!

Wygraj telefon MyPhone!

Bunt kierowców?

Pewna grupa kierowców narzeka na niskie zarobki i wysokie prowizje pobierane przez firmę Uber. Zarzucają pracodawcy także faworyzowanie nowych kierowców i zrzeszonych w tzw. "spółdzielniach". Wszystkim tym zarzutom zaprzecza sam Uber (ale o tym zaraz).

uber

Czy protest jest poważny i może zagrozić funkcjonowaniu aplikacji? NIE! Grono zbuntowanych kierowców oscyluje w okolicy 100 osób, co przy kilku tysiącach kierowców jest niczym źdźbło trawy na murawie boiska.


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Oficjalne stanowisko Uber

Uber wydał oficjalny komunikat, w którym odpowiada na wszystkie zarzuty. Informuje między innymi o tym, że 75% kierowców jest w pełni zadowolonych z zarobków, a aż 70% zauważyło poprawę swoich warunków życia! W dodatku według statystyk Ubera, kierowca który tygodniowo przejeździ od 20 do 40 godz. może zarobić nawet 5000zł!

uber

Nie ma więc powodu do obaw! Uber nadal świetnie funkcjonuje i nadal opłaca się korzystać z usług tej firm, ale także opłaca się pracować jako kierowca! 

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more