PODPOWIEDZI:

HTC 11 - Najmocniejszy Gracz Na Rynku?

HTC 11 - Najmocniejszy Gracz Na Rynku?

Pomimo licznych problemów natury finansowej, gracz z Tajwanu planuje niebawem wypuścić na rynek całkowicie nowego flagowca, który może powalić konkurencję na przysłowiowe łopatki! Czy HTC 11 rzeczywiście nie będzie miał sobie równych? Zobaczmy!

Tajwańskie studio HTC po dziś dzień boryka się z nie małymi problemami finansowymi, co rzutuje na ilości produkowanych ostatnimi czasy smartfonów. Nie są one tak liczne jak niegdyś, ale są tego pewne plusy. Bowiem, Tajwańczycy mogą w pełni skupić się na zaprojektowaniu i dopracowaniu konkretnego modelu, a jest nim bez mała flagowiec HTC 10 jak i przyszłoroczny HTC 11

Właśnie testowaliśmy jednego z najtwardszych myPhone'ów! Jesteś ciekaw(-a) wyniku końcowego?

htc concept

Wydaje się, że ten ostatni będzie niezłym hitem, o ile wierzyć obecnym doniesieniom z chińskiego poletka publicystycznego. Jeżeli to się sprawdzi, wówczas możemy mówić o nader mocnym pod względem specyfikacji urządzeniem. Być może, najmocniejszym na rynku! Czy zatem jest się czym tak ekscytować? Tak, bowiem smartfon ten zostanie wyposażony w nowoczesną jednostkę Snapdragon 835, która zostanie wsparta przez aż 8 GB RAM!

htc concept #2

Masz dość smartfonów z Androidem? Czas dać szansę Microsoftowi!

Ponadto, smartfon będzie wyposażony w akumulatorek o pojemności 3700 mAh, podwójny aparat główny o rozdzielczości 12 mpix, 8 mpix kamerkę przednią oraz pamięć wewnętrzną wynoszącą aż 256 GB! Na froncie urządzenia pojawi się matryca w rozmiarze 5.5 - cala i rozdzielczości QHD, czyli raczej standard. Warto zaznaczyć, że smartfon zostanie wyposażony w możliwość szybkiego ładowania baterii, zaś systemem operacyjnym będzie Android 7.0 Nougat wraz z nakładką systemową HTC Sense 8.0.

htc concept #3


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Mocny sprzęt, nieprawdaż? Jeżeli ta "przepowiednia" pewnego chińskiego portalu sprawdzi się, wówczas HTC będzie mogło delikatnie zawojować rynkiem. Oczywiście, o ile Samsung nie zaprezentuje czegoś znacznie mocniejszego. Kto wie, może HTC będzie miało okazję odbić się wreszcie od dna? Zapraszam Was do komentowania oraz... sami wiecie czego! Doceńcie naszą pracę i kilkajcie łapki w górę nad każdym materiałem! ;)

blog comments powered by Disqus
HTC 11 - Najmocniejszy Gracz Na Rynku?