PODPOWIEDZI:

Samsung - majowa promocja

Samsung - majowa promocja

Między 1, a 16 maja Samsung będzie zwracać klientom 400 zł za zakup telewizora i zestawu kina domowego. W sobotę, 1 maja ruszyła druga edycja promocji na zwrot pieniędzy. Tym razem na zwrot 400 zł będą mogli liczyć klienci, którzy zdecydują się na zakup dowolnego zestawu kina domowego oraz telewizora marki Samsung o przekątnej ekranu 40 cali lub większej.


samsung kino domowe

W związku z dużym zainteresowaniem konsumentów pierwszą edycją promocji, pod nazwą Systemu Zwrotu Kasy, firma Samsung Electronics Polska zdecydowała o wznowieniu promocji w nieco zmienionej formie.

Nowa odsłona akcji obejmuje szerszy asortyment produktów, w tym wszystkie serie i modele telewizorów (o przekątnych ekranu 40 cali i większych) oraz wszystkie zestawy kin domowych marki Samsung.

Jak działa system zwrotu pieniędzy?

Każdy klient, który w dniach 1-16 maja 2010 roku dokona zakupu telewizora oraz dowolnego zestawu kina domowego marki Samsung może otrzymać zwrot 400 zł. Wystarczy, że wypełni formularz dostępny w sklepach bądź na stronie internetowej www.systemzwrotukasy.pl i prześle go wraz z kopią dowodu zakupu (paragonu lub faktury VAT wystawionej na osobę fizyczną) na adres organizatora.

Promocja pod nazwą System Zwrotu Kasy będzie wsparta szeroką kampanią reklamową.

blog comments powered by Disqus
Samsung - majowa promocja