PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Telefon Sterowany Ruchem Oczu?! Kampania ZTE na Kickstarterze

Telefon Sterowany Ruchem Oczu?! Kampania ZTE na Kickstarterze

Obecnie rynek smartfonów jest nieco nudny. Brak innowacyjnych rozwiązań, a od premiery pierwszego iPhona niewiele się zmieniło. w tym roku ZTE próbuje zmienić ten stan rzeczy i prezentuje prototyp telefonu obsługiwanego ruchem oczu... który możemy sfinansować na Kickstarterze!

co to jest kickstarter

Kickstarter do platforma typu crowdfunding, pozwalająca na finansowanie różnych projektów przez przyszłych, potencjalnych nabywców lub fanów ciekawych rozwiązań. Zazwyczaj, swoje projekty prezentują tam małe firmy lub osoby indywidualne. Tym razem, mamy jednak do czynienia z kampanią bardzo dużej firmy jaką jest ZTE.

ZTE kickstarter

Sterowanie ruchem oczu

Do tej pory, do użytkowania telefonu byłby potrzebne ręce. Czy to przez naciśnięcie klawiszy, czy poprzez dotyk. ZTE chce jednak uczynić telefon urządzeniem, które będziemy użytkować bez dotykania go, a wszystko ma być kontrolowane ruchem oczu. Warto dodać, że nawet nie musimy telefonu trzymać w ręce! W zestawie ma być specjalny case, który umożliwi "przyczepianie się" urządzenia do powierzchni płaskich.

ZTE TEROWANIE RUCHEM OCZU

Wygląd i parametry

Co do wyglądu i parametrów, nie mamy dokładnych informacji. Co prawda powstał prototyp, który został zaprezentowany na CES 2017, ale wszystko jeszcze może się zmienić. Co do specyfikacji, to znamy tylko ogólniki: telefon ma mieć pojemną baterię, szybkie ładowanie i 5,5 calowy wyświetlacz. Zanosi się ciekawie. Czy zbiórka osiągnie swój cel?

ZTE prototyp

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Telefon Sterowany Ruchem Oczu?! Kampania ZTE na Kickstarterze
Autor: Damian