LUMIX GH5 – 5 Lat Gwarancji i V-Log!

LUMIX GH5 – 5 Lat Gwarancji i V-Log!

Na wszystkich, którzy zamówią Lumix GH5 jeszcze przed premierą czeka ciekawa promocja!  Nie zwlekaj i odbierz 5 lat gwarancji oraz unikalny kod, który umożliwi korzystanie z funkcji V-Log!

Skorzystaj z promocji 

Już od wczoraj można składać zamówienia pre order na najnowszy aparat Panasonic – LUMIX GH5. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sprzęt trafi do Ciebie jako do jednego z pierwszych i zyskasz dodatkowe korzyści.

GH5

Po dokonaniu zamówienia dostaniesz potwierdzenie. Następnie należy zarejestrować się na stronie i wypełnić formularz. Po rejestracji należy czekać na kontakt od dealera, który przekaże resztę informacji. 

>>>
Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Po weryfikacji wszystkich danych otrzymasz certyfikat 5 lat gwarancji i unikalny kod uruchamiający V-Log.

Z promocji można skorzystać jeśli kupisz aparat w tych sklepach: 
•    AB FOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
•    ARTUR GRZYBCZYK "FOTO-PLUS"
•    BEiKS B I K Machulski Sp.j.
•    CYFROWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
•    EURO - NET SP. Z O.O.
•    FOTOJOKER SP. Z O. O.
•    Fotoaparaciki Tomasz Medyński

Zamów Lumix GH5 przed premierą i zarejestruj swój egzemplarz już dziś!

Klucz aktualizacji oprogramowania DMW-SFU1 aparat GH5 umożliwia zapis wideo w trybie V-LogL. Użycie klucza aktualizacji oprogramowania uaktywnia również w kamerze tablicę LUT (Look Up Table), umożliwiającą odtwarzanie zapisanych w urządzeniu filmów w trybie V-LogL.  

>>> Chcesz kupić aparat Panasonic?

LUMIX GH5 

Panasonic Lumix GH5 jest to pierwszy na świecie bez lusterkowy aparat cyfrowy, który umożliwia nam wymianę obiektywów. Ponadto, urządzenie to cechuje się obiektywem LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 oraz rozdzielczością zdjęć 9-krotnie wyższą niż Full HD!

W niewiarygodnie małym korpusie mieści się cała gama innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie jakości obrazu, szybkości reakcji i działania, co sprawia, że nowy LUMIX GH5 otwiera drzwi do następnego etapu w kulturze fotografii  i filmu.

>>> Sprawdź nasz ranking aparatów 

Promocja obowiązuje od 10 lutego do 20 marca 2017 roku.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more