PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Telewizorów OLED do 10000 zł

LUMIX GH5 – 5 Lat Gwarancji i V-Log!

LUMIX GH5 – 5 Lat Gwarancji i V-Log!

Na wszystkich, którzy zamówią Lumix GH5 jeszcze przed premierą czeka ciekawa promocja!  Nie zwlekaj i odbierz 5 lat gwarancji oraz unikalny kod, który umożliwi korzystanie z funkcji V-Log!

Skorzystaj z promocji 

Już od wczoraj można składać zamówienia pre order na najnowszy aparat Panasonic – LUMIX GH5. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sprzęt trafi do Ciebie jako do jednego z pierwszych i zyskasz dodatkowe korzyści.

GH5

Po dokonaniu zamówienia dostaniesz potwierdzenie. Następnie należy zarejestrować się na stronie i wypełnić formularz. Po rejestracji należy czekać na kontakt od dealera, który przekaże resztę informacji. 

Po weryfikacji wszystkich danych otrzymasz certyfikat 5 lat gwarancji i unikalny kod uruchamiający V-Log.

Z promocji można skorzystać jeśli kupisz aparat w tych sklepach: 
•    AB FOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
•    ARTUR GRZYBCZYK "FOTO-PLUS"
•    BEiKS B I K Machulski Sp.j.
•    CYFROWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
•    EURO - NET SP. Z O.O.
•    FOTOJOKER SP. Z O. O.
•    Fotoaparaciki Tomasz Medyński

Zamów Lumix GH5 przed premierą i zarejestruj swój egzemplarz już dziś!

Klucz aktualizacji oprogramowania DMW-SFU1 aparat GH5 umożliwia zapis wideo w trybie V-LogL. Użycie klucza aktualizacji oprogramowania uaktywnia również w kamerze tablicę LUT (Look Up Table), umożliwiającą odtwarzanie zapisanych w urządzeniu filmów w trybie V-LogL.  

LUMIX GH5 

Panasonic Lumix GH5 jest to pierwszy na świecie bez lusterkowy aparat cyfrowy, który umożliwia nam wymianę obiektywów. Ponadto, urządzenie to cechuje się obiektywem LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 oraz rozdzielczością zdjęć 9-krotnie wyższą niż Full HD!

W niewiarygodnie małym korpusie mieści się cała gama innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie jakości obrazu, szybkości reakcji i działania, co sprawia, że nowy LUMIX GH5 otwiera drzwi do następnego etapu w kulturze fotografii  i filmu.

Promocja obowiązuje od 10 lutego do 20 marca 2017 roku.

blog comments powered by Disqus
LUMIX GH5 – 5 Lat Gwarancji i V-Log!