Kawasaki i Jego Elektryczne Deskorolki!

Kawasaki i Jego Elektryczne Deskorolki!

Znana nam marka z produkcji motocykli, właśnie podjęła się stworzenia nowoczesnych deskorolek elektrycznych! Jak się okazuje, właśnie zostają one wprowadzone do bezpośredniej dystrybucji w naszym kraju. Jesteście gotowi na powiększenie się poletka technologicznego w tej kwestii?

Bez wątpienia, deskorolki elektryczne to raczej mało eksploatowany temat na portalach technologicznych. W ostatnich miesiącach częściej mówi się o dronach niżeli o deskorolkach elektrycznych pokroju Hover Board. Zatem, czas najwyższy odkurzyć ów temat, bo właśnie na naszym rynku pojawia się coś ciekawego!


Pewnie zainteresuje Cię najnowszy ranking kamer do sportów ekstremalnych!


kawasaki converse

Tym interesującym novum jest produkt od Kawasaki, które znamy raczej od tzw. "ścigaczy", którymi najczęściej poruszają się amatorzy zabójczej jazdy! ;) Ich nowa maszyna być może nie jest demonem prędkości, aczkolwiek sprawić może nam całkiem sporo frajdy z jazdy. Mowa tutaj o modelu Kawasaki Balance Scooter. Urządzenie to występuje w dwóch wersjach, które różnią się paroma szczegółami.

kawasaki


Co powiesz na najbardziej rozchwytywane drony na rynku!

DJI Phantom 3 STANDARD

DJI Phantom 3 PROFESSIONAL


Mówimy o modelach takich jak: Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5ABalance Scooter KX-PRO8.0A oraz Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0A. Główną różnicą jest wielkość kółek, którymi dysponują oraz moc napędu, w który zostały wyposażone. Pierwszy został wyposażony w kółka o średnicy 6.5 - cala i silnik 500W, drugi w kółka 8 - cali i silnik700W, zaś ostatni w kółka o średnicy 10 - cali i silnik 700W

kawasaki balance


Mega Myszki dla Graczy. Zobacz ofertę

 

Wszystkie trzy modele są w stanie osiągnąć prędkość wynoszącą maksymalnie 15-20 km/h, zaś ciężar jaki jest w stanie przenieść ów produkt Kawasaki to maks. 120 KG. Cena? Najtańsza wersja kosztuje ok. 1500 złotych, nieco droższa już 1700, zaś najdroższa już 1900 złotych! Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, zaglądnięcia na nasze forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie zestawy słuchawkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu zestawów słuchawkowych z 4/2012.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Monster Beats by Dr.Dre Monster Beats by Dr.Dre Tu kupisz najtaniej!
2Jabra SPORT STEREO Jabra SPORT STEREO Tu kupisz najtaniej!
3Plantronics VOYAGER PRO Plantronics VOYAGER PRO Tu kupisz najtaniej!
4Nokia BH-108 Nokia BH-108 Tu kupisz najtaniej!
5Nokia BH-609 Nokia BH-609 Tu kupisz najtaniej!
6Samsung HM1200 Samsung HM1200 Tu kupisz najtaniej!
7Nokia BH-505 Nokia BH-505 Tu kupisz najtaniej!
8Jabra BT2080 Jabra BT2080 Tu kupisz najtaniej!
9Sony Ericsson MW600 Sony Ericsson MW600 Tu kupisz najtaniej!
10Nokia BH-105 Nokia BH-105 Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: Ranking zestawów słuchawkowych - kwiecień 2012

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more