PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Kawasaki i Jego Elektryczne Deskorolki!

Kawasaki i Jego Elektryczne Deskorolki!

Znana nam marka z produkcji motocykli, właśnie podjęła się stworzenia nowoczesnych deskorolek elektrycznych! Jak się okazuje, właśnie zostają one wprowadzone do bezpośredniej dystrybucji w naszym kraju. Jesteście gotowi na powiększenie się poletka technologicznego w tej kwestii?

Bez wątpienia, deskorolki elektryczne to raczej mało eksploatowany temat na portalach technologicznych. W ostatnich miesiącach częściej mówi się o dronach niżeli o deskorolkach elektrycznych pokroju Hover Board. Zatem, czas najwyższy odkurzyć ów temat, bo właśnie na naszym rynku pojawia się coś ciekawego!

kawasaki converse

Tym interesującym novum jest produkt od Kawasaki, które znamy raczej od tzw. "ścigaczy", którymi najczęściej poruszają się amatorzy zabójczej jazdy! ;) Ich nowa maszyna być może nie jest demonem prędkości, aczkolwiek sprawić może nam całkiem sporo frajdy z jazdy. Mowa tutaj o modelu Kawasaki Balance Scooter. Urządzenie to występuje w dwóch wersjach, które różnią się paroma szczegółami.

kawasaki

Mówimy o modelach takich jak: Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5ABalance Scooter KX-PRO8.0A oraz Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0A. Główną różnicą jest wielkość kółek, którymi dysponują oraz moc napędu, w który zostały wyposażone. Pierwszy został wyposażony w kółka o średnicy 6.5 - cala i silnik 500W, drugi w kółka 8 - cali i silnik700W, zaś ostatni w kółka o średnicy 10 - cali i silnik 700W.

kawasaki balance


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź


Wszystkie trzy modele są w stanie osiągnąć prędkość wynoszącą maksymalnie 15-20 km/h, zaś ciężar jaki jest w stanie przenieść ów produkt Kawasaki to maks. 120 KG. Cena? Najtańsza wersja kosztuje ok. 1500 złotych, nieco droższa już 1700, zaś najdroższa już 1900 złotych! Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, zaglądnięcia na nasze forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie kamery sportowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kamer sportowych z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kamery sportowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Goclever DVR Extreme Pro 4K Goclever DVR Extreme Pro 4KBest of the best!
2Xiaoyi Yi Action YDXJ01XY Xiaoyi Yi Action YDXJ01XY Sprawdź sam
3OVERMAX ActiveCam 4.1 BL OVERMAX ActiveCam 4.1 BL Ten ma niezłą cenę!
4Eken H9R Eken H9R Polecany model
5Manta EYE MM333 Manta EYE MM333 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najtańszych Polecanych Kamerek Sportowych

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Kawasaki i Jego Elektryczne Deskorolki!