PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

ASUS Zgarnął Aż 15 Nagród iF Design Award 2017!

ASUS Zgarnął Aż 15 Nagród iF Design Award 2017!

iF Design Award 2017 to specjalne nagrody przyzwane szczególnie za design sprzętu. W tym roku aż 15 statuetek wpadło w ręce ASUSa! Czy to oznacza, że urządzenia tej firmy są najpiękniejsze? 

Czym są zagrody iF Design Award?

Zacznijmy jednak od początku. iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie wzornictwa. Od ponad 60 lat certyfikat iF uznawany jest jako znak doskonałości projektowej. Co roku w konkursie bierze udział kilka tysięcy firm z całego świata. W tej edycji produkty zostały wybrane spośród 5 575 zgłoszeń z 59 krajów w kilkunastu kategoriach, a te docenione wyróżniają się na tle innych dopracowaniem projektu, innowacyjnością, funkcjonalnością, ergonomią itp. Oceniane są przez 58 specjalistów z całego świata.

Asus zenbook 3

>>>
Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

W czym zarządził ASUS?

Zwycięskie urządzenia pochodzą z takich kategorii jak telekomunikacja, komputery i audio. Wśród nagrodzonych znalazły się m.in.: flagowy smartfon ZenFone 3 i smukłe notebooki z rodziny ZenBook 3, które są dobrym przykładem dużego zaangażowania producenta we wzornictwo i innowacje w świecie technologii. 

Zwycięzcy 2017 iF Design Award z portfolio ASUSa:

  • Kategoria Telekomunikacja: ZenFone 3 Deluxe i ZenFone 3 Deluxe View Flip Cover, ZenFone 3 i ZenFone 3 View Flip Cover oraz ZenFone 3 Ultra i ZenFone 3 Ultra Folio Cover.

Asus

>>> Chcesz kupić Zenbooka? 

  • Kategoria Komputery: laptopy ZenBook 3 i ZenBook 3 Deluxe, konwertowalny laptop ZenBook Flip (UX360UA), przenośny monitor ZenScreen MB16AC, mini PC VivoMini VC66, najmniejszy komputer dla graczy przeznaczony do korzystania z wirtualnej rzeczywistości ROG GR8 II, komputer stacjonarny dla graczy ROG G31 Edition 10, komputer edukacyjny Chromebook C202, komputery 2w1 z odłączaną klawiaturą Transformer 3 Pro (T303) oraz Transformer 3 (T305), zewnętrzna stacja dokująca do kart graficznych ROG XG Station 2 oraz monitory Designo Curve MX. 

>>> Zobacz nasz ranking laptopów dla graczy 

  • Kategoria Audio: ASUS Audio Pod, zewnętrzny głośnik, który może działać przewodowo lub bezprzewodowo za pomocą systemu Bluetooth.
Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
ASUS Zgarnął Aż 15 Nagród iF Design Award 2017!