PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

ASUS Zgarnął Aż 15 Nagród iF Design Award 2017!

ASUS Zgarnął Aż 15 Nagród iF Design Award 2017!

iF Design Award 2017 to specjalne nagrody przyzwane szczególnie za design sprzętu. W tym roku aż 15 statuetek wpadło w ręce ASUSa! Czy to oznacza, że urządzenia tej firmy są najpiękniejsze? 

Czym są zagrody iF Design Award?

Zacznijmy jednak od początku. iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie wzornictwa. Od ponad 60 lat certyfikat iF uznawany jest jako znak doskonałości projektowej. Co roku w konkursie bierze udział kilka tysięcy firm z całego świata. W tej edycji produkty zostały wybrane spośród 5 575 zgłoszeń z 59 krajów w kilkunastu kategoriach, a te docenione wyróżniają się na tle innych dopracowaniem projektu, innowacyjnością, funkcjonalnością, ergonomią itp. Oceniane są przez 58 specjalistów z całego świata.

Asus zenbook 3

>>>
Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

W czym zarządził ASUS?

Zwycięskie urządzenia pochodzą z takich kategorii jak telekomunikacja, komputery i audio. Wśród nagrodzonych znalazły się m.in.: flagowy smartfon ZenFone 3 i smukłe notebooki z rodziny ZenBook 3, które są dobrym przykładem dużego zaangażowania producenta we wzornictwo i innowacje w świecie technologii. 

Zwycięzcy 2017 iF Design Award z portfolio ASUSa:

  • Kategoria Telekomunikacja: ZenFone 3 Deluxe i ZenFone 3 Deluxe View Flip Cover, ZenFone 3 i ZenFone 3 View Flip Cover oraz ZenFone 3 Ultra i ZenFone 3 Ultra Folio Cover.

Asus

>>> Chcesz kupić Zenbooka? 

  • Kategoria Komputery: laptopy ZenBook 3 i ZenBook 3 Deluxe, konwertowalny laptop ZenBook Flip (UX360UA), przenośny monitor ZenScreen MB16AC, mini PC VivoMini VC66, najmniejszy komputer dla graczy przeznaczony do korzystania z wirtualnej rzeczywistości ROG GR8 II, komputer stacjonarny dla graczy ROG G31 Edition 10, komputer edukacyjny Chromebook C202, komputery 2w1 z odłączaną klawiaturą Transformer 3 Pro (T303) oraz Transformer 3 (T305), zewnętrzna stacja dokująca do kart graficznych ROG XG Station 2 oraz monitory Designo Curve MX. 

>>> Zobacz nasz ranking laptopów dla graczy 

  • Kategoria Audio: ASUS Audio Pod, zewnętrzny głośnik, który może działać przewodowo lub bezprzewodowo za pomocą systemu Bluetooth.
blog comments powered by Disqus
ASUS Zgarnął Aż 15 Nagród iF Design Award 2017!