PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nowości Alcatela z Mobile World Congress 2017 TCL Communication

Nowości Alcatela z Mobile World Congress 2017 TCL Communication

Na targach Mobile World Congress 2017 TCL Communication zaprezentowało nowe urządzenia marki Alcatel. Trzy przystępne cenowo, atrakcyjne smartfony – A5 LED, A3 i U5 – oraz urządzenie 2-w-1 z systemem Windows 10 i ekranem 12". Ponadto oficjalnie ogłoszono wprowadzenie na rynek europejski smartfona IDOL 4 Pro z Windows 10. 

Alcatel U5

Alcatel prezentuje na Mobile World Congress przystępny smartfon Alcatel U5. Jest przyjazny w użytkowaniu, ma 5-caowy ekran i zaskakujące funkcje przydatne przy zdjęciach selfie. 

>>> Chcecie kupić telefon Alcatela? 

U5 przygotowano, aby robienie selfie było jeszcze fajniejsze, a to za sprawą funkcji Face Mask i Face Show. Znalazła się tu również frontowa lampa flash, dla wyraźniejszych fotografii w dzień i w nocy. Pięciocalowy ekran zapewnia świetny obraz, a łączność 4G LTE płynny streaming multimediów. 

U5 to jeden z najlepiej wyglądających smartfonów swojego segmentu. Urządzenie doskonale leży w dłoni za sprawą lekko zaokrąglonej tylnej części oraz faktury, która uniemożliwi łatwe wyślizgnięcie. Atrakcyjność podnoszą detale w żywych, soczystych barwach.

Alcatel A5

Alcatel U5 wyposażono w Tryb prosty, który ułatwi korzystanie ze smartfona osobom o gorszym wzroku lub nie znającym systemu Android. Znalazła się tu również aplikacja Phone Guard, która pomoże oszczędzać energię, podnieść wydajność urządzenia i wykryje ewentualne wirusy.

Alcatel PLUS 12 

Napędzany przez Windows 10, PLUS 12 to idealne mobilne biuro, które z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy doceniają możliwość załatwienia wszystkich obowiązków jednocześnie ciesząc się chwilą. 12-calowy ekran Full HD, smukły, nowoczesny design oraz bogactwo funkcji zapewnia maksymalną produktywność gdziekolwiek jesteś. 

Z ultra szybką łącznością 4G/Wi-Fi PLUS 12 daje najlepsze wrażenia z użytkowania internetu. Komunikacja, współpraca ze znajomymi, tworzenie dokumentów, czytanie e-booków, korzystanie z zasobów Sieci, oglądanie wideo – z nowym, dużym ekranem Full HD doświadczenia z korzystania z tych funkcji są bogatsze. Dla wysokiej jakości wideokonferencji na froncie znalazła się kamera z matrycą 5 Mpix, głośniki stereo i czuły, cyfrowy mikrofon. 

>>> Zobaczcie nasz ranking telefonów

Kompaktowy PLUS 12 jest jednym z najlżejszych i najbardziej poręcznych urządzeń 2-w-1 z ekranem 12”. Jego masa to zaledwie 990 gramów. Wykończony został eleganckim metalem o szczotkowanej fakturze, który nadaje mu szykownego i nowoczesnego wyglądu. PLUS 12 pojawi się w Europie w lipcu, w cenie 499 euro. Dostępny będzie w kolorze grafitowym.

Alcatel IDOL 4 Pro 

Alcatel IDOL 4 Pro z Windows 10 wyposażony jest w zestaw świetnych funkcji, które wyzwalają produktywność. Continuum to doświadczenie korzystania z komputera PC za pomocą smartfona. Ta funkcja umożliwia podłączenie IDOLa 4 Pro z Windows 10  do ekranu i peryferiów, co pozwoli korzystać z tego zestawu jak z komputera. IDOL 4 Pro z Windows 10 to smartfon o najwyższej jakości.

Alcatel Idol Pro

IDOL4 Pro trafi do Europy najpóźniej w czerwcu, w cenie 599 euro. Dostępny będzie w wersji kolorystycznej Gold chrome

Alcatel A5

A5 to telefon, który wyróżnia się świecącą tylna klapką. Diody LED świetnie sprawdzi się w zastosowaniach multimedialnych. Dzięki szybkiemu transferowi danych 4G LTE i 8-rdzeniowy procesorowi zapewnia płynne i szybkie działanie interfejsu, gier oraz filmów. 

Alcatel A5 LED wyposażono także w frontowy aparat 5 Mpix z doświetleniem LED, które pomoże w ciemnych warunkach. Oprogramowanie aparatu wzbogacono w tryb Face Beauty, a także Face Show. Aparat główny z matrycą 8 Mpix wspierany jest przez dwutonową lampę doświetlającą. 

Alcatel A5 LED dostępny będzie w Polsce w cenie ok. 900 zł. Pojawi się u wybranych partnerów od maja.

Alcatel A3

W A3 znalazł się czytnik linii papilarnych i tryb prywatny dla zwiększenia bezpieczeństwa prywatnych danych. Możliwe jest także przypisanie pięciu aplikacji do kolejnych wzorów linii papilarnych, dzięki czemu ułatwione jest szybkie włączanie ulubionych programów już poziomu zablokowanego ekranu. 

>>>
Kosiarka spalinowa czy elektryczna – Sprawdź, która będzie dla Ciebie lepsza!

Alcatel A3 pomaga aktywnym użytkownikom social mediów tworzyć i udostępniać najlepsze momenty na filmach oraz zdjęciach. Zastosowano w nim aparat frontowy 5 Mpix z diodą doświetlającą, a także główny aparat 13 Mpix również z doświetleniem LED. Selfie wykonywać można jednym muśnięciem czytnika linii papilarnych, a następnie dodać atrakcyjne efekty, korzystając z funkcji Face Mask i Face Show. Przygotowano również specjalny album selfie z funkcją Instant Collage, która pomoże grupować zdjęcia dla najlepszego efektu. 

Ekran HD o przekątnej 5 cali zapewnia dobrą czytelność w nasłonecznionym otoczeniu i jest idealny do przeglądania zdjęć i nagrań. Rozrywka w postaci gier online i streamowanych filmów daje najlepsze doświadczenia dzięki szybkiej łączności 4G LTE i wydajnemu, 4-rdzeniowy procesorowi. 

Zobacz również naszą galerię z MWC 2017:

blog comments powered by Disqus
Nowości Alcatela z Mobile World Congress 2017 TCL Communication