PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Najszybsze Ładowanie Smartfona Na Świecie - Super mCharge!

Najszybsze Ładowanie Smartfona Na Świecie - Super mCharge!

Na targach MWC w Barcelonie Chiński producent Meizu troszkę wszystkich zaskoczył, prezentując zamiast telefonu czy tabletu, nową technologię. Co powiecie na ładowanie telefonu od 0 do 100% w 20 minut? Zobaczcie Super mCharge!

W listopadzie ubiegłego roku Qualcomm wraz z Samsungiem prezentowali swoją technologię Quick Charge 4.0, która w czasie 15 minut jest stanie naładować akumulator do 50%. Super mCharge ma zmieść propozycje Qualcomm-a, ładując pusty akumulator w 20 minut, lecz też nie byle jaki bo o pojemności 3000mAh. 


Zobacz Ceny Smartfonów od Meizu ►


Super mCharge
Meizu dokonał tego przez zastosowanie nowego zasilacza z większą wydajnością, dodając jednocześnie specjalne układy ochronne, mające zwiększyć bezpieczeństwo konsumenta oraz dorzucając specjalny przewód.  


Sprawdź Ranking Telefonów >>Super mCharge

Warto dodać troszkę więcej o baterii bo prócz wcześniej wspomnianych układów zwiększających bezpieczeństwo, zwiększono jej cykl życia, który nawet mimo 800 cykli ładowania powinna stać na poziomie 80%. Bateria nagrzewa się co prawda do 38-39 stopni Celsjusza podczas ładowania, lecz patrząc na osiągi w szybkim ładowaniu chyba możemy się zgodzić na taki drobny mankamentElektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź


Super mCharge


Ładowarka mająca być dołączana do przyszłych modeli korzystajacych z mCharge daje napięcie 11V przy natężeniu 5A, co według zapewnień producenta, może wyprodukować 55W mocy. Chiński producent zapewnia też, że specjalny przewód USB typu C może bezproblemowo przenosić moc 160W a sam telefon, ma wytrzymywać bez najmniejszych kłopotów nawet 10000 podłączeń kabla. Producent jeszcze nie zdradził, w których modelach i kiedy zagości ta technologia, jednak możemy oczekiwać, że jest to raczej kwestia miesięcy jak nie tygodni.  

Zobacz również naszą galerię z MWC 2017:

Jak wam podoba się wizja ładowania swojego smartfonu w 20 minut? W dobie czasów gdzie producenci przede wszystkim stawiają na większą ilość pamięci RAM, coraz większe baterie i lepsze aparaty zarówno klasyczne z tyłu obudowy jak i te do selfie, prawdopodobnie na pewno telefon, który szybciej się ładuje jak konkurencyjny będzie bardziej pożądany.  


Zobacz jakie nowości przygotował Samsung na MWC 2017!


Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Najszybsze Ładowanie Smartfona Na Świecie - Super mCharge!