PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Mass Effect: Andromeda - Nowy Zwiastun w Jakości 4K HDR

Mass Effect: Andromeda - Nowy Zwiastun w Jakości 4K HDR

Premiera gry Mass Effect: Andromeda zbliża się wielkimi krokami, a firma NVIDIA dodatkowo podkręca atmosferę przed tym wydarzeniem. Wszystko dzięki imponującemu zwiastunowi w jakości 4K HDR.

Kolejna odsłona kultowej serii Mass Effect pojawi się już na dniach. Chodzi konkretnie o Mass Effect: Andromeda. Fabuła, mechanika rozgrywki, kilka trybów gry, niesamowite efekty graficzne - to moim zdaniem kluczowe aspekty wspomnianej gry.

Masa graczy z wielką niecierpliwością czeka na premierę, a firma NVIDIA jeszcze bardziej potęguje to uczucie. Pojawił się bowiem ekskluzywny zwiastun gry w jakości 4K, który docenią przede wszystkim posiadacze monitorów HDR. Zobaczcie zresztą sami:

Oprócz krótkich, ale jakże imponujących fragmentów rozgrywki, sporo możemy się dowiedzieć o technicznych aspektach gry. Omówione zostało np. zastosowanie techniki NVIDIA Ansel czy wykorzystanie silnika Frostbite, który z każdą grą jeszcze bardziej poszerza swoje możliwości.

Jeżeli jesteście ciekawi, czy Wasz komputer w ogóle jest w stanie poradzić sobie z Mass Effect: Andromeda, to spójrzcie na rekomendowaną specyfikację.

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które karty graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITION ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITIONBest of the best!
2Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sprawdź sam
3ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini Ten ma niezłą cenę!
4Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Polecany model
5Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kart Graficznych do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Mass Effect: Andromeda - Nowy Zwiastun w Jakości 4K HDR
Autor: Łukasz