PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telewizor do 5000 zł |TOP 5|

Mass Effect: Andromeda - Nowy Zwiastun w Jakości 4K HDR

Mass Effect: Andromeda - Nowy Zwiastun w Jakości 4K HDR

Premiera gry Mass Effect: Andromeda zbliża się wielkimi krokami, a firma NVIDIA dodatkowo podkręca atmosferę przed tym wydarzeniem. Wszystko dzięki imponującemu zwiastunowi w jakości 4K HDR.

Kolejna odsłona kultowej serii Mass Effect pojawi się już na dniach. Chodzi konkretnie o Mass Effect: Andromeda. Fabuła, mechanika rozgrywki, kilka trybów gry, niesamowite efekty graficzne - to moim zdaniem kluczowe aspekty wspomnianej gry.

Masa graczy z wielką niecierpliwością czeka na premierę, a firma NVIDIA jeszcze bardziej potęguje to uczucie. Pojawił się bowiem ekskluzywny zwiastun gry w jakości 4K, który docenią przede wszystkim posiadacze monitorów HDR. Zobaczcie zresztą sami:

Oprócz krótkich, ale jakże imponujących fragmentów rozgrywki, sporo możemy się dowiedzieć o technicznych aspektach gry. Omówione zostało np. zastosowanie techniki NVIDIA Ansel czy wykorzystanie silnika Frostbite, który z każdą grą jeszcze bardziej poszerza swoje możliwości.

Jeżeli jesteście ciekawi, czy Wasz komputer w ogóle jest w stanie poradzić sobie z Mass Effect: Andromeda, to spójrzcie na rekomendowaną specyfikację.

blog comments powered by Disqus
Mass Effect: Andromeda - Nowy Zwiastun w Jakości 4K HDR