MyPhone Luna II – Kolejny, Tym Razem Wielkoformatowy Smartfon w Biedronce!

MyPhone Luna II – Kolejny, Tym Razem Wielkoformatowy Smartfon w Biedronce!

MyPhone Luna II to smartfon z dużym ekranem w doskonałej cenie. Można go kupić w sieci sklepów Biedronka! Cena to  jedyne 599 zł. Ale czy na pewno warto? 

MyPhone Luna II – specyfikacja 

MyPhone Luna II to nowoczesny smartfon z ekranem 5,7”, 2.5D i w rozdzielczości Full HD. Urządzenie jest napędzane przez procesor  o taktowaniu 1.5 Ghz. Telefon posiada też 2 GB RAM. Całość śmiga na systemie Android 6.0 Marshmallow. Na uwagę zasługuje też pojemna bateria o pojemności 3400 mAh.

>>>
Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Mimo, że ekran telefonu jest stosunkowo spory, Luna II posiada funkcję One-handed operation, która daje możliwość swobodnej obsługi urządzenia jedną ręką.

>>> MyPhone Luna II jest też do kupienia w sklepach internetowych

my phone luna II

Coś dla fanów foto?

Luna II to w końcu świetny telefon dla amatorów fotografii. Urządzenie ma dobry aparat tylni (13.0 Mpx) z szybkim autofocusem i dwiema lampami LED oraz aparat przedni 5.0 Mpx. Dzięki całej gamie przydatnych funkcji, takich jak tryb pięknej twarzy i wykrywanie określonych gestów, każdy z nas zrobi piękne zdjęcie. 

>>> Zobacz nasz ranking telefonów

Telefon można kupić w Biedronce już od 20 marca. Jego cena to 599 zł. Śpieszcie się, bo urządzenie znika z półek już 2 kwietnia. 

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Xiaomi Redmi 4 Pro Xiaomi Redmi 4 ProBest of the best!
2LG X Power 2 LG X Power 2 Sprawdź sam
3Ulefone Power 2 Ulefone Power 2 Ten ma niezłą cenę!

Zobacz więcej propozycji: TOP 3 Smartfonów z Mocną Baterią!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more