PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telewizor do 5000 zł |TOP 5|

Samsung Galaxy S8 - Garść Nowych Fotek i Krótka Prezentacja Filmowa!

Samsung Galaxy S8 - Garść Nowych Fotek i Krótka Prezentacja Filmowa!

Premiera najnowszego flagowca od znanego nam koreańskiego giganta technologicznego zbliża się dużymi krokami. Wraz z pojawieniem się kolejnych informacji, jesteśmy w stanie powiedzieć coraz to więcej informacji odnośnie modelu zwanego "S8". Obecnie w sieci pojawiły się informacje, które z pewnością Was zainteresują!

Choć do dnia prezentacji najnowszego modelu premium od Samsunga pozostało mniej niż tydzień czasu, w sieci pojawiają się kolejne świeże informacje dotyczące wspomnianego modelu. Pytanie, czego jeszcze nie wiemy na jego temat? Specyfikacja? Znana! Warianty? Poznane! Wygląd? Od dawna nie jest nam obcy, gdyż wpłynęły liczne wycieki w postaci fotek i konceptów. Kolorystyka? To właśnie mam zamiar Wam zaanonsować w dzisiejszym materiale, ale na tym nie poprzestanę!

orchid grey galaxy s8


Przegapiłeś wydarzenie z Huawei P10 i chcesz nadrobić? Oto krótka relacja z wydarzenia!


Zdawać by się mogło, że kolorystyka nie jest wcale tak istotną rzeczą braną pod uwagę w przypadku zakupu. Nic bardziej mylnego! Nierzadko klienci potrafią zdecydować się na zgoła inny mode, gdyż wcześniej preferowany nie jest dostępny w ich kolorystycznym wariancie! Zatem, jak będzie się prezentowała sytuacja dostępności kolorów w przypadku Samsunga Galaxy S8? Wg najnowszych ustaleń, najnowsza linia flagowca od Samsunga zostanie wzbogacona o takie kolory jak:

  • Black Sky
  • Arctic Silver
  • Orchid Grey

Zatem, mamy krótki ogląd na to jak będą prezentowały się warianty kolorystyczne nowego dziecka Samsunga. Co więcej, niewykluczone jest również pojawienie się wersji kolorystycznej - złotej! Wcześniej była taki wariant dostępny w serii "S", więc nic nie stoi na przeszkodzie by tak się stało ponownie. Wyczerpując temat "barwności" naszego flagowca, przydałoby się wspomnieć delikatnie o nagraniu wideo, w którym pojawił się nasz gwóźdź programu!

balack sky galaxy s8


Oto szybkie propozycje w przypadku ciekawych smartfonów od Samsunga!

Samsung Galaxy A5 2017>>>

Samsung Galaxy J7 2016>>>


Filmik mogliście obejrzeć jeszcze nie czytając poniżej zamieszczonego tekstu, zatem jakie są wasze wrażenia? Dobra, może nie jest to filmik nawet pokroju "pierwszego wrażenia", gdyż trwa on zaledwie 8-sekund, ale możemy wreszcie zobaczyć wspomnianego flagowca w nieco innej oprawie, niż tylko zdjęcia i koncepty... o ile nie jest to "fake". Nie trzeba być poliglotą by nie usłyszeć i zobaczyć na ekranie smartfonu język Chiński. Może to powodować pewnego rodzaju obawy co do prawdziwości przedstawianego urządzenia, jednakże z drugiej strony, to właśnie z Chin płyną często potwierdzane wycieki informacji

colors of samsung galaxy s8


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Zaciekawienie wśród internautów wzbudziła tajemnicza kropka pod zegarem wyświetlanym na ekranie. Najbardziej bliską prawdzie teorią jest podejrzenie, jakoby byłby to uruchomiony asystent autorstwa Samsunga - Bixby. Co Wy o tym sądzicie? Włączcie się do dyskusji nad tym tematem i nie zapomnijcie o pozostawieniu łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S8 - Garść Nowych Fotek i Krótka Prezentacja Filmowa!