PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Najpojemniejszych czajników elektrycznych

Co łączy... bezpieczny sex i telefon?

Co łączy... bezpieczny sex i telefon?

Firma Durex rozpoczęła swoją nową akcję promującą bezpieczny seks. Stworzona specjalnie na potrzeby promocji aplikacja na iPhone, ma przypominać o skutkach nieużywania zabezpieczeń. Jednym ze skutków jest oczywiście, wczesne rodzicielstwo.

durex

Według Durex, najlepszym sposobem na przekonanie panów do stosowania prezerwatyw, ma być program, który po zainstalowaniu i uruchomieniu zamienia telefon w wirtualne dziecko. Aplikacja w dosyć realistyczny sposób odzwierciedla warunki w jakich żyje młody tata. Zanim jednak na ekranie naszego telefonu pojawi się brzdąc...trzeba odnaleźć potencjalną mamę z drugim iPhonem. Niemowlak powstaje w wyniku ocierania się matryc. Oczywiście w tym momencie trzeba mieć włączony moduł Bluetooth.

Opieka nad niemowlakiem obejmuje:

  • karmienie
  • przewijanie
  • zabawy
  • usypianie
  • itd.

Aplikacji nie da się w łatwy sposób odinstalować lub wyłączyć. Podczas takiej próby program wyświetla komunikat o tym, że nie używałeś zabezpieczeń, prezentując jednocześnie logotyp Durex.

Aby zrezygnować z wirtualnego bobasa, trzeba posiadać specjalny fotokod, który pokazujemy do kamerki i zabezpieczamy nasz telefon wirtualną gumką Durex.

Świetny pomysł. Zabawa połączona z przestrogą. Warto zobaczyć filmik, opowiadający jak to wszystko działa.

blog comments powered by Disqus
Co łączy... bezpieczny sex i telefon?