PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niezawodnych pralko-suszarek

Debiut Nano Cell – Najnowsze Telewizory LG z Super UHD już w Polsce!

Debiut Nano Cell – Najnowsze Telewizory LG z Super UHD już w Polsce!

LG wprowadza na polski rynek najnowsze telewizory High-End, przeznaczone głownie dla bogatszych klientów. Czy naprawdę te telewizory są takie niesamowite? Premiera już za kilka dni.

Technologia Nano Cell

Będą to telewizory z nowej linii Super UHD, które będą wyposażone w matryce oparte na nowych rozwiązaniach technologii Nano Cell. Podobno ta technologia pozwoli na lepsze odwzorowanie barw niż kiedykolwiek. Dodatkowo, dzięki nowej technologii, obraz jest widoczny nawet pod kątem 60 stopni. 
Nazwa Nano Cell pochodzi od tysiąca specjalnych cząsteczek, które zastosowano w filtrze barwnym najnowszych matryc LG.

Nano Cell

>>> Zobacz nasz ranking telewizorów 

Technologia Active HDR… i na tym się nie kończy!

Nano Cell to nie jedyna nowość technologiczna. Rok 2017 ma przynieść nam też technologię Active HDR obsługującą format Dolby Vision, HDR 10 i Bilion Rich Colors, wszystko aby obraz był jeszcze ostrzejszy a kolory bardziej naturalne. Funkcja Active HDR sprawia, że każdy z nowych telewizorów LG Super UHD jest w stanie wyświetlić obraz, który charakteryzuje się świetnym nasyceniem czerni i bieli. To nie wszystko!

Dodatkowo LG zapowiedział specjalnie zaprojektowany przez Harman/Kardon system audio. Nowe telewizory mają też hulać na nowym systemie Smart TV – webOS 3.5.

Poznajcie nową rodzinę super-telewizorów

Jeżeli chcecie cieszyć się nową jakością, koniecznie szukajcie telewizorów z serii SJ800, SJ801, SJ850, SJ950, w rozmiarach 55”, 65”, 75” oraz 86”. Zdaniem LG to nie tylko wyśmienity obraz, ale także świetny design. To jednak kwesta indywidualna każdego z nas. 

Ceny zaczynają się od 7 tysięcy, a z najdroższy model zapłacić będzie trzeba nawet 35 tysięcy zł. 

blog comments powered by Disqus
Debiut Nano Cell – Najnowsze Telewizory LG z Super UHD już w Polsce!