PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Telewizorów OLED do 10000 zł

Telewizory z Tabletem za Złotówkę! #MegaOkazje w Media Expert

Telewizory z Tabletem za Złotówkę! #MegaOkazje w Media Expert

Rozpoczęła się wielka akcja promocyjna Media Expert, podczas której klienci mogą skorzystać z wyjątkowych okazji i nabyć świetne produkty w naprawdę dobrych cenach. Akcja potrwa do północy 24 maja lub do wyczerpania zapasów.

Do końca promocji każdy zainteresowany ma szansę nabycia nowoczesnych telewizorów w wyjątkowo korzystnych cenach.Do każdego, objętego promocją zakupu, dołączany jest tablet Huawei MediaPad. Lista dostępnych produktów jest całkiem spora, jednak specjalnie dla naszych czytelników przyjrzeliśmy się wszystkim, by pomóc im w wyborze tych najbardziej opłacalnych.KDL-75W855C


Sony LED KDL-75W855C - kup najtaniej >>>


Zdecydowanie najciekawszą ofertą jest LED-owy Telewizor Sony KDL-75W855C, który dzięki tej wyjątkowej promocji możemy zakupić za 9999 zł, co porównywalnie do innych sklepów pozwala na zaoszczędzenie co najmniej 1400 zł, nawet do niemal 2000 zł. Ten 75-calowy sprzęt posiada funkcje Android TV, technologię Motionflow XR 800 Hz i wyświetla obrazy w formacie Full HD. Jego klasa energetyczna to A+. Do tego należy oczywiście doliczyć wspominany wcześniej tablet, który kupujemy ze złotówkę, korzystając z oferty.


Samsung QLED QE65Q7C w najlepszej cenie >>>


Samsung QLED


Samsung QLED QE55Q7C w najlepszej cenie >>>


Kolejne warte uwagi produkty to telewizory UHD z rodziny QLED od Samsunga. Ich cena jest bardzo satysfakcjonująca, zważywszy na to, że dostajemy dodatkowy sprzęt Huawei, nawet gdyby udało nam się odnaleźć je o kilka złotych taniej w innych sklepach. Warto zaznaczyć, że w cenę wszystkich objętych promocją produktów doliczony jest darmowy transport do domu klientaSamsung QLED QE55Q7C oraz Samsung QLED QE65Q7C to innowacyjne odbiorniki telewizyjne z zakrzywionym ekranem, który zwiększa pole widzenia oglądających. Obydwa pracują w rozdzielczości 4K i korzystają z technologii odświeżania PQI 3200. Różnią się jedynie przekątną ekranu, która wynosi odpowiednio 55 lub 65 cali.Samsung UE50MU6172


Samsung UE50MU6172 - najlepsza cena >>>


Zakup LED-owego Samsunga UE50MU6172 pozwoli nam również zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Jest to przystępne urządzenie, które także posiada zakrzywiony ekran i jest zdolne do wyświetlania programów telewizyjnych w jakości 4K. Dzięki HDR oraz technologii odświeżania Picture Quality Index 1300 jest sprzętem, który na pewno jest wart swojej ceny. Podczas wielkiej akcji Media Expert możemy nabyć ten SmartTV za 2899 zł.

blog comments powered by Disqus
Telewizory z Tabletem za Złotówkę! #MegaOkazje w Media Expert