PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

Smartfony + 200 zł na Akcesoria #MegaOkazje w Media Expert

Smartfony + 200 zł na Akcesoria #MegaOkazje w Media Expert

Rozpoczęła się wielka akcja promocyjna Media Expert, podczas której klienci mogą skorzystać z wyjątkowych okazji i nabyć nowoczesne smartfony w naprawdę dobrych cenach, aby dodatkowo otrzymać do 200 zł na akcesoria. Akcja potrwa do północy 24 maja lub do wyczerpania zapasów.

Do końca akcji promocyjnej każdy zainteresowany może zakupić jeden z objętych promocją modeli smartfonów i dodatkowo otrzymać zniżkę do 200 zł na zakup akcesoriów do wybranego urządzenia. Lista tych produktów jest całkiem obszerna, więc przyjrzeliśmy się jej dokładnie i wybraliśmy najciekawsze oferty.

Samsung Galaxy S7


Samsung SM-G930 Galaxy S7 32GB - najlepsza oferta >>>


Najbardziej opłacalnym wydaje się być zakup Samsunga SM-G930 Galaxy S7 32GB, który jest objęty podwójnym rabatem: zniżką z 3399 zł na 2589 zł i dodatkowym upustem, wynoszącym 400 zł. Oprócz tego dostajemy w prezencie 200 zł na zakup akcesoriów. Ten model jest wyjątkowo wydajny i zaprojektowany z myślą o graczach - pozwala na uruchamianie nawet tych bardziej wymagających tytułów. Poza tym posiada dwa aparaty, ośmiordzeniowy procesor i jest całkowicie odporny na pył i wodę.

Huawei P9


Huawei P9 Lite 2017 - najlepsza oferta >>>


Kolejną propozycją, na którą warto zwrócić uwagę jest Huawei P9 Lite 2017. W czarnej i białej wersji kolorystycznej dostajemy w prezencie mobilny głośnik oraz rabat na akcesoria do 80 zł. Jeżeli chodzi o cenę samą w sobie to bez tych dodatków nie byłaby aż tak atrakcyjna. Przeznaczeniem tego ośmiordzeniowego smartfonu jest wygodna obsługa multimediów i robienie zdjęć w dobrej jakości. Ma też bardzo atrakcyjny, elegancki design, który wyróżnia go na tle innych produktów z tej półki cenowej.

Samsung Galaxy A3


Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F - najlepsza oferta >>>


Na pewno warto zainteresować się także Samsungiem Galaxy A3 2017 SM-A320F. Ten model nie dosyć, że ma teraz całkiem przystępną cenę (1299 zł) to dodatkowo w ofercie Media Expert do zakupu dostaniemy całkiem za darmo pakiet HBO GO na trzy miesiące, a także 80 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów. Zalet Galaxy A3 chyba nie trzeba nikomu wymieniać. Dla tych, którzy naprawdę nie znają tego modelu podpowiem tyle, że jest to smartfon z wzornictwem klasy premium, a możemy go zakupić w Media Expert za 1299 zł.

blog comments powered by Disqus
Smartfony + 200 zł na Akcesoria #MegaOkazje w Media Expert