PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Telewizorów OLED do 10000 zł

Nowe Telewizory od Samsunga - Wrażenia w Jakości UHD 4K

Nowe Telewizory od Samsunga - Wrażenia w Jakości UHD 4K

W dzisiejszych czasach trwa prawdziwa pogoń za jak najlepszym obrazem. Firmy prześcigają się we wdrażaniu nowych technologii i funkcji, aby to właśnie ich telewizor był tym najwydajniejszym. Swoją propozycję wysuwa również Samsung. Co przygotowali tym razem?

Premium UHD 4K

Samsung zaprezentował serię MU9002. Są to telewizory klasy Premium UHD. Wyświetlają obraz 4K. Mają zachwycać jakością obrazu, przykuwającym oko designem oraz prostym sposobem sterowania. Do rodziny należą trzy urządzenia wyposażone w zakrzywiony ekran o rozdzielczościach 49, 55 lub 65 cali. Nie da się ukryć, że rozmiary są znaczne. W połączeniu z obrazem UHD 4K, naszpikowanym zaawansowanymi technologiami Samsunga, możemy otrzymać bardzo solidny telewizor.

Telewizor MU9002 od przodu

Solidna specyfikacja i moc funkcji

Urządzenie wyposażono w technologie takie jak Dynamic Crystal Colour (zapewnia odwzorowanie ponad miliona kolorów, dzięki czemu barwy są nasycone i rzeczywiste), Precision Black (ciemne ujęcia są wyraziste i szczegółowe) czy panel Ultra Black, którego konstrukcja została stworzona z zamierzeniem odwzorowania oka ćmy - minimalizuje on odbicie światła podczas oglądania. Wrażenia potęguje Auto Depth Enhancer, czyli funkcja, zapewniająca poczucie wyjątkowej głębi obrazu. Dzięki niej, kontrast jest dobierany optymalnie dla różnych obszarów ekranu. Telewizor wyróżnia się również designem - zaprojektowano go zgodnie z konceptem 360 stopni, co oznacza, że z każdej strony obraz wygląda dobrze. Metalowe wykończenie nadaje lekkości i elegancji.


Jeśli szaleć to z rozmachem! Poznaj cenę największego z opisywanych modeli:


 Telewizor MU9002 tył

Użytkownik otrzymuje wygodny i prosty system sterowania (system Tizen). Dzięki podręcznemu paskowi mamy dostęp do różnych źródeł wykrywanych automatycznie - od soundbarów po odtwarzacze i konsole. Aplikacja Smart View pozwala przeglądać i uruchamiać wybrane programy z poziomu mobilnego urządzenia. Dodatkowo, Samsung wykonał ukłon w stronę wymagającego użytkownika i wyposażył telewizor w pakiet Premium Smart Pack, który daje dostęp do zróżnicowanej oferty filmów i seriali.

blog comments powered by Disqus
Nowe Telewizory od Samsunga - Wrażenia w Jakości UHD 4K
Autor: Szymon Szott