PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X - Trzy Nowe Urządzenia Ubieralne Samsung

Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X - Trzy Nowe Urządzenia Ubieralne Samsung

Targi IFA 2017 rozkręcają się coraz bardziej. Swoje nowe urządzenia pokazał ponownie Samsung. Tym razem na tapecie jest smartwatch, opaska sportowa i innowacyjne słuchawki. Przeczytacie o nich szerzej w poniższym newsie.

Co nowego?

Nowości mobilne, szczególnie o charakterze sportowym, to coś, do czego Samsung nas już w zasadzie przyzwyczaił, jeżeli chodzi o targi IFA. W tym roku przyjrzeć bliżej możemy się smartwatchowi Gear Sport, opasce sportowej Gear Fit2Pro i słuchawkom Gear Icon X.

Warto więc sprawdzić, co nowego oferuje smartwatch i opaska. Na pierwszy plan wychodzi wodoodporność do 5 ATM - miłośnicy pływania będą mieli więc sporo zabawy z najnowszymi dziełami Samsunga, szczególnie z aplikacją Speedo On, która dokładnie monitoruje trening pływacki.

nowości samsung na ifa 2017

Plusem jest także możliwość ciągłego monitorowania pracy naszego serca - niezależnie czy właśnie śpimy, czy przeprowadzamy wyczerpujące ćwiczenia. Wszelkie aktywności (także taniec czy gry zespołowe) są automatycznie wykrywane. Oba urządzenia świetnie sprawdzą się jako osobisty trener czy motywator.

Samsung Gear Sport

Inteligentny zegarek Gear Sport prezentuje się bardzo stylowo i oferuje 1,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED. Mamy tu również ulepszony interfejs czy możliwość efektywnej pracy w trybie offline. Cała konstrukcja jest szalenie trwała, mimo kompaktowych rozmiarów i ciekawej stylistyki. Wymienne, kolorowe paski pomogą dopasować design zegarka do naszych preferencji.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Fit2 Pro

Samsung Gear Fit2Pro także trzyma poziom. Oprócz kilku wcześniej wymienionych nowości, do dyspozycji jest wbudowany odbiornik GPS czy zakrzywiony, kolorowy wyświetlacz Super AMOLED 1,5 cala o wysokiej rozdzielczości. Opaska jest przy tym prosta i komfortowa w obsłudze, a także wytrzymała.

Samsung Gear Fit2

Samsung Gear IconX

Całość dopełnić mogą nietuzinkowe słuchawki douszneSamsung Gear IconX. Przeniesiemy na nie łatwo ulubione utwory z naszego komputera czy PC - moduł Bluetooth. Na pochwałę zasługuje bateria - wytrzymuje nawet 5 godzin transmisji strumieniowej i 7 godzin autonomicznego odtwarzania muzyki.

Samsung Gear IconX

Dokładne specyfikacje

Gear SportGear Fit2 specgear iconx specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X - Trzy Nowe Urządzenia Ubieralne Samsung