PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Gamingowe Monitory i Przenośne Projektory LG na IFA 2017

Gamingowe Monitory i Przenośne Projektory LG na IFA 2017

Przed nami kolejna garść nowości, ale tym razem ze stajni koreańskiego potentata technologicznego, LG! Azjatyccy inżynierowie na tegorocznych targach w Berlinie zaprezentują nam kilka nowych monitorów dla graczy oraz zaawansowane technologicznie projektory LED-owe!

Wydawać by się mogło, że monitor nie jest tak istotnym elementem w przypadku ogólnej wydajności naszego zestawu komputerowego. Nic bardziej mylnego! Bowiem, na płynność gry nie ma wypływu jedynie wydajność karty graficznej czy procesora, ale przede wszystkim prędkość odświeżania monitora i czas jego reakcji. By zapewnić odpowiednią wydajność w grach, LG przygotowało swoim klientów dwa nowe modele monitorów.

niezwykle wydajny monitor gamingowy

Mowa tutaj o 32-calowym modelu32GK850G oraz 27-calowymGK750F, Pierwszy z nich charakteryzuje się przede wszystkim częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz z możliwością podwyższenia do 165 Hz oraz technologią przetwarzania grafiki NVIDIA G-SyncTM, która niweluje opóźnienia, zacinanie się obrazu i jego rozchodzenia. Rozdzielczość wynosi 2560x1440 pikseli przy jasności 350 cd/mkw. Dodatkowo, producent pokusił się o umieszczenie technologii stabilizacji czerni, zwanej Black Stabilizer.

zaawansowane technologicznie monitory gamingowe od lg

Jeśli chodzi o model GK750F z 27-calową matrycą, to tutaj możemy powiedzieć częstotliwości odświeżania na poziomie 240 Hz, zainstalowanej funkcji Motion Blur Reduction i AMD FreeSync, co przekłada się na większe szanse na zwycięstwo w grach wieloosobowych! Czego można jeszcze żądać od tak wysoce zaawansowanych technologicznie monitorów gamingowych? Cóż, mogłaby to być przystępna cena, ale o tym dowiemy się nieco później. Teraz przejdźmy do drugiego etapu naszego newsa, czyli nowych projektorów LED-owych!

najlepsze projektory w sieci


Co Przygotował ACER na Targi w Berlinie? Zapraszamy do Materiału!


Nie od dzisiaj wiemy, że LG jest światowym liderem w przypadku konstruowania i sprzedawania zaawansowanych technologicznie projektorów LED-owych. Koreańczycy ten tytuł uzyskali przeszło sześć lat temu i po dziś dzień nikt nie zdołał odebrać firmie tego tytułu. Zatem, co LG zaprezentuje nam na tegorocznych targach IFA w Berlinie? Otóż, będą to dwa modele: LG ProBeam UST oraz LG MiniBeam. Pierwszy z wymienionych projektorów umożliwia nam wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p przy bardzo małej odległości od ekranu, co pozwala na uzyskanie doskonałych efektów w kinie domowym bez odczuwania możliwych niedogodności, które występują w większości przypadków modelów od innych producentów. 

jaki projektor wybrać

Warto zaznaczyć, że ów projektor umożliwia wyświetlanie obrazu w rozmiarze aż 100-cali z odległości nie przekraczającej 12 centymetrów! Ponadto, urządzenie generuje obraz o maksymalnej jasności 1500 lumenów ANSI i współczynnik obrazu 150 000:1. Coś jeszcze? Tak, system na którym pracują obydwa modele to LG webOS. Przechodząc do drugiego urządzenia, należy wiedzieć, iż jest to niezwykle kompaktowe urządzenie, które cechuje się właściwościami modelu znacznie większego. Urządzenie wyróżnia się wyjątkową funkcją Multi-Angle Projection, co umożliwia odchylenie projektora o nawet 70-stopni! Sam projektor został wyposażony w port USB typu C, akumulatorek o pojemności 9000 mAh oraz technologię Bluetooth. Zainteresowani? Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy!

blog comments powered by Disqus
Gamingowe Monitory i Przenośne Projektory LG na IFA 2017